Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem beszél még?

Miért nem beszél még?

Figyelt kérdés

2 évesen még csak egyszerű szavakat mondott a kisfiam,ezért elvittem beszédfejlesztő szenzomotoros tornára,azóta is itthon tornázgatunk,kapunk havonta feladatokat.Most 27 hónapos,egyszerű mondatokat mond(3-4 szóból állóakat),de elég keveset,

még nem beszél rendesen,amit mond azt sem tisztán,sok minden csak hasonló,nem rendesen a szót mondja.Aggódjak?Másnál is előfordul ilyen?


2012. dec. 11. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak lusta?
2012. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj az én fiam 3 évesen kezdett beszélni.Most 8 éves és majdnem kitűnő tanuló.
2012. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen semmilyen tanulási nehézsége?
2012. dec. 11. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira tipikus hogy ezen az akármilyen bevizsgáláson találtak neki valamit.


teljesen normális hogy 2 évesen ennyit tudott, szépen fejlödött (de tuti nem a torna meg a többi miatt), és most 3 hónap után már kisebb mondatokat mond, pont mint a legátlagosabb 2 évesek.


lányom is pont ennyi idös, és pont így fejlödik, és rengeteg vele egykoru gyerek van azok is pont mindegyik ilyen.


én nem viszem sehova az orovosom ki is röhögne ezzel.

2012. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!