Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam bármit akar, mutogat...

Kisfiam bármit akar, mutogat és üvölt-nyög hozzá. Hogy lehetne erről leszoktatni? 16 hónapos, még nem beszél.

Figyelt kérdés
Elsősorban az üvöltés-nyögés zavar :)
2012. dec. 4. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.Mivel igy próbál beszélni.
2012. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsi fiúk később beszélnek azt mondják!Próbáltátok,már a babaringatót? Sok helyen van! Nekem kislányom van, 13 hónapos! Nem sok mindenben brillírozik, de a hinta-palintát a maga módján énekli! Csak úgy, egyszercsak! Azt hittem földbe gyökerezik a lábam, nem hittem el! Mondókázzatok! Az én kicsim, nagyon szereti a "Gyí paci paripa.." mondókát!
2012. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanilyen. :) Ő 15 hónapos de már egy jó pár hónapja ez megy nálunk. Ha valami kell Neki kifejezetten üvölt, hisztizik, nyávog, de nem tudok ezzel mit kezdeni, Ő így próbálja jelezni mire van szüksége. :) Nem mondom, hogy a dobhártyámnak jót tesz, de hát majd csak elhagyja. :)
2012. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ezzel kell élnünk egy ideig :S
2012. dec. 5. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Dettó! 16 és fél hónapos a lányom és ugyanilyen. Pár szót ugyan mond már, de ha kell neki valami, akkor kiabál, nyöszörög, sokszor hisztizik. :) Ez normális. :)
2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!