Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem a 11 hónaposo...

Hogyan készítsem a 11 hónaposomnak a darabos ételt?

Figyelt kérdés

Ha villával nyomkodom, akkor túl pépes. Vagdosgassam pici darabokra? Abba beleőszülök.

Külön főzicskélek neki, általában főzeléket, a husit azt szétturmixolom neki, mert a csirkemell szerintem száraz.

Az uzsira, tízóraira almareszelőn reszelem le a gyümit.

A kukorica kukót már harapja. De úgy látom, hogy kicsit darabos dolgokat meg nyeli simán, nem trancsírozza az inyjével.


2012. dec. 11. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány foga van? Szerintem 11 hónaposan simán ehetne rendes, darabos ételt.
2012. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fent 4, lent 2 elöl

persze simán ehetne, ha enné, de nem enné

a 8 hós bébikajától is hisztizik

2012. dec. 11. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az enyémnek max. picire összevágtam mindent és kész. Ekkor én már régen nem pépesítettem semmit.

Szerintem ne pépesíts tovább, pici falatokat adjál neki, meg fogja szokni!

2012. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarabb kellett volna elkezdeni a darabosat. Enyém 8 és fél hónapos és már nem pépesítek neki. Szépen eszi a darabosat.Ma pl. rizst kapott petrezselymes csirkemell pörkölttel. Az egészet bedobtam a turmixba és kettőt nyomtam rá. Így nem pépesíti csak összetöri picike darabokra. Jóízűen megette. Ő rágja az ínyével a pici darabokat:). Pl. a durum tésztát is (mikor bolognai spagettit csinálok neki) ha megfő bedobom a turmixba és ugyan úgy, mint a husit összetöröm vele. Próbáld így hátha megeszi. Sok sikert :)
2012. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hamarabb kezdtem csak nem volt hajlandó így enni


ezt a kis turmixolást kipróbálom

2012. dec. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!