Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet kezdjük enni! Hogy...

Misty92 kérdése:

Tejpépet kezdjük enni! Hogy kezdjem mennyi mennyiséggel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

te is eszed vagy csak a gyerek?

(kezdjük enni.) ?

2012. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
èn pàr kanàllal kezdtem,majd kovetkezo nap egy kicsivel tobb...èn igy haladtam,kivàncsi voltam okoz e valami problèmàt nàla...de szerencsère nem :) nekem a 140ml kicsit soknak tunt elsore...
2012. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre megette az adagját, igaz mi már akkor szépen haladtunk a hozzátáplálással. lehet nem kellett volna elsőre egy adagot de nekünk nem lett semmi baj szerencsére.
2012. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyém is elsőre megevett egy adagot. Semmi baja nem volt tőle.
2012. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor èn vagyok csak beszari hogy fàjni fog a hasa meg hasonlok... :)
2012. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A babának 1. nap 2-3 kiskanállal, és ezt fokozatosan emelni napról napra!


Neked pedig annyit, amennyi jólesik!

2012. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan csináltam 1 egész adagot és megetettem vele. Már nem emléxek mennyit evett, de amennyi jól esett! Én az elején cumisüvegbe adtam 2 hétig, a legnagyobb lyukú cumin. Aztán már kanalazva! :)
2012. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A teljes adaghoz 150 ml víz kell, én 50 ml vízzel és hozzávaló mennyiségű porral kezdtem. Meg bio tejpépet vettem a dm-ben (saját márkásat, olcsó is), az elvileg nem tartalmaz hozzáadott cukrot, tejfehérjét, tartósítószert és színezéket.
2012. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. vagyok!

Én is Bio-t vettem mint az utolsó, a Dm-eset is használtam, de én nagyrészt a Müllerbe veszem a natúr tejpépet, ami bio. :)

2012. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!