Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy vasaltok mászó babátok...

Ti hogy vasaltok mászó babátok mellett? Nem féltek, magára rántja, akár a vasalót, akár a vasalódeszkát?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, mikor alszik, magammal, vagy az evéssel foglalkozok, nem a vasalással szeretnék :) Eddig úgy, ahogy megoldottam, de állandóan a zsinórt rángatja.. a szívbaj jön rám!!!!!! Nálatok, hogy van?
2012. dec. 11. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vasaltam ébrenléti idejében, mikor már mászott. Mindig jött ő is hozzám. Esetleg tedd járókába! Délután, mikor aludt, akkor vasaltam, mellette néztem a tv-t, híreket.
2012. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vasaltam, mikor aludt, ha szabadon bóklászott nem mertem. Volt egy rövid időszak, mikor elviselte a járókát, akkor oda pakoltam be, míg gyorsan kivasaltam, aztán vettem is ki. Nem rajongott érte, talán ha 3 hétig működött ez a megoldás.
2012. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Este alvás után vasalok. Egy héten 1x ki lehet bírni, közben nézem az x-faktort.
2012. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

úgy nem tudok, ha ott van

vagy vki lefoglalja vagy marad ha alszik

vagy ha szerencsém van el van az ágyába, járókába

2012. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a járóka híve de ha nagyon muszáj vasalnod és nem akarod alvásidejében ahogy írod vagy az estéidet vasalással tölteni (nem tudom MEKKORA mennyiséget kell vasalj) akkor oda betenném.

3 gyerekem van a legkisebb most 14 hós, én is szívbajt kaptam mikor egyszer egyszer megpróbáltam mert sürgősen kellett apának ing vagy vmi, de megfogadtam hogy soha többet! 3 gyerek mellett amúgy is lényegesen lecsökkentettem a "mit kell vasalni" kategóriát :)

Apának olyan a munkája hogy neki muszáj vasaljak inget nadrágot, pólót de azt a pár darabot heti egyszer megcsinálom, egy estét nem sajnálok rá annyira.

nagyon izgatta a gyerekeimet sajnos a zsinór is, a vasalóállvány lábai is és maga a vasaló is, engem kiskoromban megégetett az arcomon a vasaló sarka, mai napig emlékszem rá és látszik is picit a nyoma az arcomon, szóval nem kísérletezek..

2012. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban én is alvásidőben (délután/este) vasaltam, képtelenség lett volna mellette(mindig a deszka segítségével akart felállni, meg a zsinór...). Most 21 hónapos a fiam, már ismét tudok vasalni(kb nyár óta) akkor is amikor fent van, eljátszik egyedül, néha odajön kérdezni valamit, de "megkomolyodott" már annyira, hogy nem rángatja a deszkát,meg a zsinórt. Nekünk nem volt járókánk, de meg lehet próbálni az elkerítő eszközöket (ha megmarad benne).
2012. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem engedném, hogy rángassa a zsinórt, az nagyon veszélyes.

Babakarámban volt addig a baba amíg vasaltam (kb. 15 m2 hely lett lekerítve neki a nappaliban), vagy akkor vasaltam amikor itthon volt apa és ő lefoglalta.

2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is alvásidőben vasaltam, vagy ha ehhez túl "önző" voltam és én is pihenni akartam, akkor akkor, amikor egyébként csak a nyűglődés ment. Na akkor felvettem magamra kendőben és együtt vasaltunk:).
2012. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a lányom.Tudok mellette vasalni. Ha fel akar állni, belém kapaszkodik, a zsinórt nem rángatja szerencsére. Nagyon figyel rám, igazán kevés dolog van, amit tiltok neki, és ha egyszer rászólok, hogy oda figyeljen, vagy ne nyúljon a kukába stb., akkor békén hagyja. De ha később nem lesz így, akkor nem vasalok ilyenkor.
2012. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vezélyes ha gyerek mellett vadalsz!

Vasalj este mikor alszik, vagy kelj fel 1 órával hamarabb!

2012. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!