Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meggy allergizál?

A meggy allergizál?

Figyelt kérdés

Tegnap kapott a fiam először nagyobb adagban (értsd 6-7 szem meggyet), mert csináltam neki uzsira alma-krumpli-meggy kombinációt.

Ma azt vettem észre, h van 5-6 piros pötty a hasán. Mi lehet ez?

9 hónapos múlt a fiam, és evett már meggyet korábban is, pl. bébiételben, vagy egész fagyasztott meggyet 2-3 szemet.


2012. dec. 13. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden allergizálhat, de nem hinném, hogy a kiütések ettől jöttek volna ki rajta. Főleg, ha már korábban kapott.

Melegtől? Mosószert fürdetőt váltottál mostanában?

2012. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meleg nem hiszem, és nem is váltottam semmit. Kiskorában soha nem volt ilyen neki
2012. dec. 13. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak a víztől lesznek kiütései(ekcémához hasonlók).

Nem hinném hogy a meggytől ha már kapott korábban is.

Nekünk hasonló reakciónk voltak némely pelenkától is, ugyanaz a fajta de mégis volt benne 1-2 amitől kipattogott a bőre.

2012. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármi allergizálhat. Én több élelmiszerre allergiás vagyok és soha nem az első alkalommal jött elő. Van olyan, amit gyerekkoromban simán ettem és tizenévesen allergiés lettem rá.
2012. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. dec. 13. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:
csatoltam 2 képet. szerintetek?
2012. dec. 13. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Nekem allergiának tűnik.

Ugyanavval a fürdetővel fürdik?

Ugyanazt a pelust használja?

Lehet venni patikában kalcium ampullát ha elkezd terjedni akkor próbáljátok ki, és valamiképp ki kell szűrni hogy mitől az allergia.

Különben az igaz hogy a meggy az allergének közé tartozik, úgy hogy minden megeshet.

2012. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ugyanaz az öblítő, a pelus is, minden. Semmi sem változott.

Mit szűrjek akkor ki? Nem tudom mit tegyek, de az tuti, h valami nem stimmel...

2012. dec. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!