Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csinálok vacsorára a...

Ha csinálok vacsorára a fiamnak spenótot, abból adhatok neki holnap ebédre? és le lehet fagyasztani a már kész főzeléket? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 napig simán elrakom hűtőbe a főzelékeket, mert az üvegesen is az van, hogy felbontás után 48 órán belül fogyasztandó (nem tejes természetesen). Lefagyasztani is le lehet, szintén, ha nem tejes. A krumpli az egyetlen, aminek elég kellemetlen állaga lesz fagyasztás után, ezért jobb az alapanyagokat fagyasztani, nem az egész főzeléket.
2009. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ha elkészítek egy főzit, akkor másnap estig szoktam adni.
2009. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főzelékeket én is simán odaadom neki a hűtőből másnap is. Én úgy tudom spenótot egyszer ehetnek egy héten. Nyilván nem lesz baja, ha másnap is azt kap, de valamelyik összetevője olyan magas, hogy csak egyszer egy héten ajánlott. Legalábbis én ezt olvastam valammelyik táblázatban és a védőnő is ezt mondta.
2009. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!