Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, akik mostanság...

Kismamák, akik mostanság vagyunk kiírva, december-január eleje! Összegyűlünk? Versenyezhetünk, ki szül hamarabb!

Figyelt kérdés
Jó lenne mostanság szülő anyukákkal beszélgetni!Mindent írjatok le!Hogy fogják hívni a babát,mekkora,hol szültök,hány hetesek vagytok,milyen volt a terhesség,mit éreztek a végén!Jelek?Hogy készültök,izgultok?Nagy tesók vannak?Karácsony előtt szerintetek meg lesz-e,hány évesek vagytok,meddig dolgoztatok stb.Bármi jöhet!Keresztnévvel is megjelölhetitek magatokat!Versenyezhetünk ki szül hamarabb!
2012. dec. 13. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Én ma kezdtem a 39.hetet,december 23-ra vagyok kiírva.Minden reggel keményedek,10 percenként jön,de egy óra múlva elmúlik.Jóslók néha vannak,de ritkán.Egyéb jel nincs.Kislányunk lesz,Vikinek fogják hívni.3 napja 2850 grammra becsülték.A terhesség jó volt,végig pörögtem,35.hétig dolgoztam!Hatalmas pocakom van,13 kg-ot híztam,eddig.55 kilóval kezdtem a terhességet.Furcsa,hogy már a finisben vagyunk,hiányozni fog a pocim:)Ahogy közeledik a vége,egyre jobban félek a szüléstől,de azért nem rettegek,készülök rá.Első baba lesz.30 éves voltam szeptemberben.
2012. dec. 13. 18:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Februárban leszek 30éves, van egy 2,5 éves kislányom, és 38 hetes terhes vagyok.Lilla kislányom mellé,most Luca babát várjuk:)Nagyon szeretne a család már karácsonyra együtt lenni,amúgy 29.ére vagyok kiírva.Már 1-2 hete elég komoly jóslóim vannak.A 36 hetes vizsgálat eredményeim: teljesen zárt voltam, kislányom 3 kilós volt az UH szerint, 3550g-ra saccolta a gép. Az első lányom 40+6 hetesen született 3790g-mal,simán szültem,csak az epidurális érzéstelenítést szúrták el, 2.-szorra sikerült csak,elsőre túlbökték. 6 napos fejgörccsel feküdtem,remélem most jobban alakul a szülés.Most hirtelen ennyi jutott eszembe: Beatrix
2012. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Bocsi hogy nem a témával kapcsolatban írok!Vagyis csak részben nem!Én nem vagyok kismama,nekem már nagy "kisfiaim" vannak.Hat és tíz évesek.Csak szeretnénk mindkettőtöknek könnyű szülést,sok egészséget, boldogságot kívánni.És tényleg jó lenne ha karácsonykor már együtt lehetne a család!

Minden jót!

A.

2012. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:) 38+5 hetes vagyok, dec 25-re vagyok kiirva, de jövőhét szerdán kell befeküdnöm és csutortok reggel lesz a progi csaszarom, mivel a babankf arfejveses:)

Szinten 55kg-rol indultam, most vagyok 67:)

Kislanyunk lesz, Jázmin, a 36-37. heten 2800 grammra becsultek:)

Elveztem a terhesseget, elso baba lesz:))

21 eves vagyok, tanultam eddig, halasztottam egy evet, jovore majd estin folytatom:))) ferjem vallalkozo.

A szobaja gyonyoru lett, kesz van mar a 30. het ota, nagyon varjuk!!!!

Nagyon sokat kemenyedek, tegnap pl egesz nap 10-15 percenkent. Sokszor mar indulni akartunk, mert volt benne sok 6-8 perces is, de akkor meg elmult fel orara. Majd megint ujrakezdodott. Szulesznot es dokit is fogadtam.

Ejszaka joslozom, folyamatos mensis gorcseim vannak, meg kokemeny a pocakom.

Remelem azert kibirja jovohet csutortoig, mert ha nem, akkor surgossegi csaszar. Dehat o tudja:)) majd meglatjuk.

A mehszajam 2111. Vagyis ugye 1 ujjnyira nyitva vagyok teljesen:)

Karacsonyra itthon leszunk, max 24-en reggel hazajohetunk:) annyira varom mar!!!!!:))


A.

2012. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elozo valaszolo vagyok, most nezem, hogy volt mar egy A betus valaszado:)))


En A. mint Angi vagyok:)

2012. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!