Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hopp cseresznye cumihoz...

Hopp cseresznye cumihoz hasonlót tudtok ajánlani? Formához, vagy anyaghoz ragaszkodnak a babák általában, ha játszócumiról van szó?

Figyelt kérdés

Ezerféle játszócumi van. Az Aventest nem nagyon fogadta el, aztán jött a Nuk fogszabályzós, azt szerette, de egyszer nem kaptam belőle a boltban, helyette jött a gyógyszertári Hopp nagy cseresznye, a De luxe változat. Na azóta csak ez kell, és hónapok óta nem tudom beszerezni, mert egyik gyógyszertárban sincs! Illetve van, de csak a kis méretű, vagy a nagyobból a nem De luxe változat. Próbáltam a Baby Novásat, az is cseresznye, gömb alakú a vége, de hosszabb és kisebb, mint a kedvenc.

Korababáról van szó, nagyon sírós, segítsetek, mit próbáljak neki adni, melyik márka hasonlít erre? Az is lehet, hogy nem csak a formához, hanem az anyagához is ragaszkodik? Mert amióta a Hopp-ot használja a szilikonos cumikat is elutasítja, csak a latex tetszik neki. Van itthon egy kisebb cumibolt már, de hiába... :((((


2012. dec. 14. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A Nuby-nak is van ilyen cumija. A mi városunkban csak 1 gyógyszertárban lehet beszerezni, akkor is rendelésre hozatnak, de szilikon és nagyon jó. Mondjuk az én fiam azt nem hajlandó szívni, de a szomszédnak kerestük egy darabig :)
2012. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldjek postám? Itt lehet kapni.
2012. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma végre találtam!!! :))) Köszönöm!
2012. dec. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!