Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Motiliumot szedő babák szülei!...

Motiliumot szedő babák szülei! Mennyibe kerül kb egy havi adag?

Figyelt kérdés
Mert engem szerintem rendesen rászedtek a patikába, ugyanis majdnem 3000-et fizettem, pedig csak 4szer félmg-ot szedünk naponta, így ahogy most számolgattam havi 56mg, a tabletta pedig 30szor 10mg, és 647 Ft a net szerint. Ja és azt mondták ez az összes, pedig ezek szerint még 5havi adagnak kellett volna maradni egy dobozból...

#motiliumos baba
2012. dec. 14. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért szedsz Motiliumot? Én is szerettem volna a szoptatás elején, mert azt hallottam, mellékhatásként megemeli a prolaktin szintet, de orvos rokonom kifejezetten ellenezte. Ő a nagy gyógyszerkönyvben alaposan utánanézett, és veszélyesnek találta a babára nézve. Nehogy bajotok legyen!!! S ok boldogságot a babához!
2012. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én szedek motiliumot, hanem a 9és fél hós babám, refluxra. Én is hallottam már erről a tejfakasztós témáról, de kételkedem. Kérdezz meg szakembert!
2012. dec. 14. 15:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, kapkodtam, látom nem akarod szedni, csak engem akartál óvni! Köszi!
2012. dec. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!