Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek szedi a babája?

Mindenkinek szedi a babája?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdéshez a kommenteket és láttam, hogy mindenkinek szedi a babája a Cebion cseppet! Nekem a babám 4 hónapos és nem mondta az orvos, hogy szedni kellene! Kötelező?
2012. dec. 14. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kötelező. Ez C-vitamin, ugye betegségek megelőzésére jó. Ha anyatejes a babád, akkor tényleg nem olyan fontos adni, ha nem szeretnéd, te döntsd el. Én Eurovit C-vitamint adok a gyerekeimnek, az ugyanaz mint a Cebion, mellé még Béres cseppet.
2012. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem adtam nekik külön c-vitamint soha.
2012. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Én akkor szoktam neki adni, ha náthás vagy beteg. De ártani biztos nem fog, ha szívesen adnád neki.
2012. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jégtánc ***** válasza:
Nem adok én sem semmi ilyen kiegészítőt.Nem kötelező.
2012. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem kötelező


de így télen szerintem nem árt

én nyáron nem adtam pl

2012. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tápszeres a babám. Lehet, hogy iratok fel neki vagy recept nélkül is kapható?
2012. dec. 14. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy adjam neki egész télen, mert jót tesz . Akkor azt mondta az orvos, hogy 6 hónapos koráig fejlődik még a veséje, és a C-vitamintól veseköve lehet, úgyhogy csak akkor adjam, ha beteg. A 6 hónapos vizsgálatkor újra rákérdeztem, hogy akkor most már adhatom-e, és ő nem javasolta, azt mondta, hogy ha egészséges, 1 éves koráig ne adjak neki semmit.
2012. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Recept nélkül kapható, és leírják pontosan, hány hónapos korban, ill. 1 éves kor fölött mennyi cseppet lehet adni.
2012. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 éves kor után kezdtem én is adni, télen (szeptemberi a kislányom). Előtte nem kapott. Ha tápszeres, abban vannak hozzáadott vitaminok. 4 hónaposan én nem adnék Neki.
2012. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kap semmit,csak sok gyümölcsöt és zöldséget.
2012. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!