Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is letörli a pisit is a...

Más is letörli a pisit is a baba popsijáról?

Figyelt kérdés

Megdöbbent két babás barátnőm is,hogy a pisit is letörlöm törlőkendővel!

De hát azért, mert nem kakis, még ott a pisi, ami csíphet, még ha új pelust is kap! Nem?


2012. dec. 16. 05:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is minden esetben áttörlöm a popsiját,kakitól függetlenül.Pont azért,amit te is írtál.
2012. dec. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az alapvető dolog. Hogy hogy nem sebesedik ki a babájuk popsija?
2012. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig. Én úgy csinálom, hogy veszünk kicsi popsitörlőt és ha csak pisi van akkor csak azzal törlöm át. Illetve akkor nem ha megyünk fürdeni, hiszen akkor úgy is megmosom neki alulról.
2012. dec. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még most is megtöröljük, pedig már bilizik.
2012. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, letörlöm én is!
2012. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Én most csak azért nem törlöm át, mert fogzástól elég piros a popsija, elég sűrűn kakil. Így örülök, ha van csak szimplán pisis pelus, és nem kell a fenekéhez nyúlnom a nedves törlővel. Amúgy én is mindig törlöm pisi után is.
2012. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Én megkérdezném a barátnőidet hogy ők sem törlik ki maguknak amikor pisilnek???Szegény babák...ott pangnak a pisiben amíg nincs kaki...Tele bacival meg minden...Ja és utána még rá is kenik a popsikrémet hogy az is pisis legyen???

És igen!Persze hogy letörlöm!

2012. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Ugyan azt akartam írni mint az utolsó.:) ha ők pisilnek ők sem törlik ki???én is megtörlöm viszont ha kakil akkor irány a fürcsi :)
2012. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha most az a kérdés, hogy nedves törlőkendővel körbetörlöm-e az egész popsiját minden pelenkázás után, akkor a válaszom nem. Nagyon jó minőségű pelenkát használok és elég gyakran cserélem. Szinte mindig teljesen száraz a babám bőre, amikor kibontom. Csak akkor lászik rajta nedvesség, ha éppen akkor pisil. Én úgy tapasztaltam, hogy ha nedves törlőkendővel benedvesítem, az még rosszabb, mint ha hagyom úgy szépen szárazon, ahogy kivettem. Egyébként saját magamat sem törlöm meg nedves törlőkendővel, csak szárazra WC papírral. Ez nálam összességében azt jelenti, hogy kb. 7-szer pelenkázom át és kb. 3 alkalommal használok nedves törlőkendőt. Ezt nem spórolási céllal teszem és nem is lustaságból.
2012. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Én is jó pelust használok (pampers), meg jó popsikrémet (neogranormon) és ha száraz teljesen a baba popsi, akkor a popsit nem törlöm meg, csak a nemi szerveket.
2012. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!