Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babád mellett volt...

Újszülött babád mellett volt ajakherpeszed?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes az újszülött babára? (1-2 hetes babára)
2012. dec. 16. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt 1-2 hetes volt pont...nem puszilgattam és vigyáztam hogy ne nyúlkáljak a herpeszhez+sok-sok kézmosás! Védőnéni tanácsára...

Nem kapta el hál istennek.Állítólag vigyázni kell vele nagyon...én is hülye herpeszes vagyok,kitalálhatnának már rá valamit!

üdv!

2012. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. És te szoptattad a babádat?
2012. dec. 16. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ... Zovirax-szal kezeltem és persze rengeteg kézmosás, nem puszilgatás, fertőtlenítés ...
2012. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és persze, ugyanúgy szoptattam.
2012. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor tapaszt használok.
2012. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is tapaszt tettem fel. Találtam két cikket.


Szerintetek melyiknek lehet hinni?

ez egy videó, el kell indítani:

[link]


[link]


hát ettől a 2. cikktől nagyon-nagyon megijedtem.


Tuti, hogy a hormonváltozás miatt jött ki a számra ez a gusztustalanság, és ez a 2. már a héten. Tiszta őrület. Tiszta ideg lettem és ez nem segít a gyógyulásán.

Szerintetek is nagyon nagy a baj?

2012. dec. 16. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a hormonok miatt jöhet ki. Legyengült immunrendszer, MENSES! És még sorolhatnám. Nekem is volt pár hetes babám mellett. Meg amikor terhes voltam, és még lesz is jópárszor. :( Sosem fog elmúlni ha egyszer kijött. :(
2012. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Òòò,már bocs,de ne aggòdd túla a dolgot.... Èn is herpeyzes vagyok ha kell ha nem. A lányom 5-hós volt volt mikor először kijött rajta.Egyszere jött 4-foga. Ez lenyomta az immunrendszerét és durr,màr ott is volt a herpesz.Totàl kiborulás stb.Ma màr csak jön hogy "bibis" dekenjük és játszik tovább. Sajna elkerűlhetetlen,idő kérdése. :/
2012. dec. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt, csak valamivel nagyobb volt a kisfiam. Tapaszt használtam és nem puszilgattam. Nagyon nehéz volt megállni!

Nem olvastam el a linkeket, inkább nem idegesítem magam.

2012. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!