Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ergo Baby csatos hordozóról...

Ergo Baby csatos hordozóról mit gondoltok Anyukák?

Figyelt kérdés

Van aki használja? Kényelmes, jól ül benne a Baba?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2012. dec. 17. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora babával szeretnéd használni?
2012. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos, 10,5 kg a Kisfiam.
2012. dec. 17. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam, de nekem nem volt kényelmes, végül Manducát vettünk. De a baba az Ergoban is ugyanúgy ült, úgy tűnt, kényelmes neki.

Egyébként a legtöbb csatos ugyanazt tudja, viszont mivel előre formázott hordozók, nem mindenkinek ugyanolyan kényelmesek.

Szóval a legjobb megoldás az, ha többet kipróbálsz, és eldöntöd melyik a legjobb. Látatlanba, neten venni eléggé lutri.

2012. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. dec. 18. 08:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ekkora babával ha már ül, mászik, használhatsz csatost:), viszont azt javasolnám, hogy keress fej hordozós klubot(szinte mined városban van) és próbálj ki több csatost, hogy a beruházás előtt kiderítsd, melyik válik be Neketek:). Ha pl. nagy a babád, akkor könnyen lehet, hogy az Ergo terpeszét már kinőtte(ennek viszonylag keskeny az ülepe), és lehet, hogy egy másik fajta csatos lenne jó, ami elér térdhajlattól térdhajlatig:). De például vannak különbségek a derékrész- vállpánt párnázottságában, vannak csatosok, amelyek ezért kényelmesek egy kisebb termetű szülőnek, de van, akinek kényelmesebb ha párnázottabb hordozót hord... Szóval mindenképp javaslom a próbát vásárlás előtt:).

2012. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, ül és mászik is, dömperrel meg teper mint állat :D


Elég nagy baba ő is, 80 centi körül van, én meg egy méterrel vagyok magasabb, úgyhogy lehet akkor kicsi nekünk ez :/


Tervezem már egy ideje a Mamami-látogatást, de mindig találtam valami kifogást :) Igazából azért is tetszett nagyon ez a csatos, mert külföldön baromi olcsó, negyedannyi, mint itthon egy Manduca.


Ti vennétek használtan csatost?

2012. dec. 18. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze:). Ha a varrásai, csatai rendben vannak, akkor igen:). Sőt, ha használt, akkor már valószínűleg puhább is az anyaga, jobban öleli mint a "ropogós" vadiúj:).

Ezek szerint pedti vagy:)? Szinte minden kerületben van klub, nem muszáj elbumlizni a mamami "központba" ha messze van:).

2012. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pest megyében lakunk, ezért is halogattam mindig az indulást... :)

Köszi a tippeket, januárban elmegyünk próbálgatni :))


Kellemes Ünnepeket Nektek!

2012. dec. 19. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!