Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba megihatja reggel az...

A baba megihatja reggel az este elkészített tápszert?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha megcsinálom neki este, lehűtöm és hűtőbe rakom. Ha nem kel fel éjszaka és nem issza meg. Vagy kiöntsem? Köszönöm.

2012. dec. 17. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És 2x kapott hütöböl,itt is lemaradt a szám :D
2012. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 nittababy ***** válasza:
68%
Én nem adnám oda neki semeddig sem tart megcsinálni akkor csináltam mindig mikor éhes volt!!
2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Mi mindig este megcsináltuk a másnapi adagot. A kórházban mondta a nővér, hogy 24 óráig fogyasztható, csak azért van ráírva, hogy öntsük ki, hogy több fogyjon...

8 hós a fiam.

2012. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk a védőnő azt mondta, hogy elkészíthetek előre akár 3 adag tápszert is, aztán hűtőbe tegyem és lehetőleg üveg üvegbe. Ebből kiindulva szerintem odaadhatod neki. Bár én mindig frissen készítem el neki, de volt már olyan, hogy amit nem evett meg este 10-kor akkor azt kapta éjjel. Semmi baja nem volt még tőle. De szerintem az a biztos ha erről a védőnővel vagy a gyerekorvossal beszélsz.
2012. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
itt nem a kérdés, hogy mennyi időbe kerül elkészíteni azt a 2 deci tápszert. Én azért adtam oda reggel, mert mikor fájt a foga éjjel, volt, hogy csak tápszerrel hallgatott el, de sokszor volt, hogy már az sem kellett neki. Ha ez hosszú napokon, heteken keresztül megy, és egy doboz tápszernek a felét mindíg kiöntöd, mert sosem issza meg éjjel, akkor átértékeled ezt a "2 percbe telik másikat készíteni" dolgot. Igen, tényleg, csak két perc újat készíteni, de nem mindegy, hogy egy hónapban 3 vagy 5 doboz tápszert kell kifizess. Az első fiamnál én sem szerettem odaadni újra. A 2. babánál feladtam az elveimet, főleg, mert így rengeteg ment pocsékba. Szóval én odaadom. Nyilván, ha menne a hasa tőle, vagy bármi baja lenne, nem adnám. 1 éves, már szokunk le a tápszerről.
2012. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Golan Trevize ***** válasza:

Ikreim vannak. Amikor éjjel kétszer keltek enni, akkor bizony lefekvés előtt bekészíti az ember a 4 cumisüvegnyi tápot a hűtőbe.

Frissen elkészítve és betéve a hátőbe eláll az, semmi baja nem lesz se a tápszernek, se a gyereknek.

Valóban, állásban kicsit szétválik, de felmelegítés után újból össze lehet rázni.

2012. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát. Részemről zöld kezek mentek, mindenki válasza hasznos volt!! Főleg az elsőnek köszönöm a jó tippet:-))
2012. dec. 17. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!