Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hamarabb ült a babája,...

Akinek hamarabb ült a babája, mint mászott, milyen pózból ült fel?

Figyelt kérdés

Ültettétek előtte? A karizmát hogyan "erősítettétek"? Használtatok járókát, aminek a rácsaiba esetleg megkapaszkodva fel tudta húzni magát? Ha nem, akkor mivel segítettetek neki?

Tudom, hogy nem szabad ültetni, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez összefüggésben van e azzal, hogy hamarabb ülnek a babák, mint másznak.


2009. aug. 23. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem úgy ül fel a kisfiam,hogy négykézlábra áll,és az egyik lábát kinyújtja,azzal tolja oldalra magát a popsijára.A két keze lent van,azzal tartja magát.Mostanában már felemeli az egyiket,és nyúl a dolgokért.Ő még nem mászik,és még teljesen nem tudja kihúzni magát.Mondjuk még csak kb 1 hete próbálgatja az ülést,sokszor el is borul amikor már nem tudja magát tartani.Én nem ültettem,és nincs rácsok között sem.Magától jött erre rá.:-)

2009. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősítettük a karizmát és nem is ültettük, hiszen a természet gondoskodik róla. Először hátonfekvésből ült fel, vagyis tápászkodott, dolgozott is a hasizom rendesen. Aztán hipp- hopp megtanult hasról, semmilyen segédeszköz nem kellett hozzá. Aztán két hónapig csak üldögélt, majd hirtelen elkezdett mászni. Azóta tele van vele a lakás...:)
2009. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ült fel, mint az első válaszadó babája. 8 hósan még csak forgott, 9 hósan már kapaszkodva ment. Nagyon gyorsan végigzongorázta az ülés, kúszás, mászás, felállás sorozatot, nem erősítettem, egyszerűen most jött el az ideje. Egyébként 6-6.5 hós korától stabilan ül, és igen, előfordult, hogy ületettem /etetésnél, ölben stb/. Szerintem a technika hiányzott nem az erő:-)
2009. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!