Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-esméretű pelus körübelül...

2-esméretű pelus körübelül meddig lesz jó, ha az 1-est is csak 5 napig tudtuk hordani?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám,kaptunk egy nagyobb mennyiségű, minőségi pelust a kettes méretből. De már van kibontva egy 72 db-os 2-es, ami nem olyan ismert márkás mint az újak. Nem tudom,hogy használjam e el amit már megkezdtünk, vagy nyissam ki a márkásat, hogy az ne maradjon ránk... Kb hány hónapig lesz jó ez a méret?
2012. dec. 19. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nő a baba,ki fognak tolódni ezek az idők,ne aggódj.Mi pl. nem is vettünk 1-es pelust,rögtön a kettessel kezdtünk mert nem volt értelme (3170gr és 51 cm volt a kisfiam "paramétere" születéskor).Mi most 4-est hordunk,már vagy 3 hónapja.Most 10 hós. Ennél a méretnél már sokkal tágabb a súly behatárolás.

A kettest hordtuk kb. 1-1,5 hónapig,,ha jól emlékszem.

2012. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( Az én babám 3400 gr és 56 cm volt születéskor, majd visszafogyott 3100-ra még a kórházban. Most nem tudom hány kiló,nincs mérlegünk. De ezek szerint ha 2 havi pelus adagom van, akkor valószinüleg még el fog fogyni?
2012. dec. 19. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád? Az én kisfiam 5780gramm, 63cm még mindig 2-est használunk. A 3-as nagy rá. Szerintem 72db nem olyan sok.

11 hetes kisfiú anyukája

2012. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közben megírtad mekkora. Az én fiam 4150grammal született, mi horduk az 1-est is.
2012. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan el fogod tudni használni a pelust.Az elején amúgy pont emiatt(meg amiatt mert nem tudhatjátok nektek melyik fog beválni igazán)nem okos dolog "feltankolni" pelusból-nem rosszindulatból mondom.Később,ha már kitapasztaltátok,hogy melyikkel vagytok megelégedve,érdemesebb többet venni.Én most a 4-es méretnél veszek 3-4 csomagosával a pelust (Pampers Activ Baby) és simán elfogy.Még legalább 3 hónapig tuti ezt a méretet fogjuk használni,ezt biztosan tudom.

1. válaszoló voltam

2012. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itthon egy 72 db-os volt, de kaptunk mellé két óriási csomagot, és most Karácsonyra is tudom, hogy van aki már ezt vett.

Akkor serintetek használjam el elöször a megbontottat?

2012. dec. 19. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a bontottat használjátok el.Ha esetleg megmarad bontatlan csomag,akkor azt biztosan el tudod adni,még ha kicsit olcsóbban is mint a bolti ár.

Én így jártam a 3-as mérettel.Kb. 500-600 ft-tal olcsóbban el tudtam adni az egyik anyukának a városunkban.

2012. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen, akkor haladunk szépen,sorjában. :)
2012. dec. 19. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat azthiszem 1,5 2 hos koraig hordtunk 2est. most 7300 kg , 4,5 hos, 4est hasznalunk (7-11kg-os) az egyik fajta liberobol, de pl a lidlisbol a 3-as meg siman jo lenne 1 honapig. Velemenyem szerint mindegyik mas!
2012. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Súly, de még inkább alkat függő, hogy meddig lesz jó. Nálunk az volt, hogy a ráírt súlyhatárt már átlépte a kisfiam, de még volt a kettes méreteből, mert kaptunk ajándékba és felhalmozódott, de azért el tudtuk használni. A végén már persze egy picit passzos volt, de nem olyan szigorú ez a mérethatár. Az egyest nagyon hamar kinövik, az az újszülött méreten belül is a legkisebb, mi eleve kettessel kezdtünk.
2012. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!