Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül körübelül a...

Mennyibe kerül körübelül a mesterséges megtermékenyítés?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Százezrekbe, többet sajnos nem tudok.
2010. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
A TB támogatja, így az első 5 nem kerül pénzbe. De a rengeteg gyógyszer, utazás százezres nagyságrend. maga a beavatkozás ingyenes csak.
2010. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Pontosan nem tudom, de borzasztó sokba. Kerül annyiba, hogy egy házaspár sok év gyűjtögetés után is csak egyszer engedhesse meg magának (ezért ültetnek be egyszerre több petesejtet is).
2010. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Mire a tényleges beültetésre sor kerül addig kb van akinek fél millióba is benne van , hormongyógyszerek stb stb..nekem tíz éve volt akkor háromszázezer lett a vége.
2010. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Az első 5 beavatkozást a TB támogatja, így az UH, a vérvétel, a vizsgálatok, maga a beavatkozás ingyenes, de a gyógyszerek nagyon drágák és persze plusz az utazás (lehet kérni az orvostól utiktg.papírt), kb 100.000-110.000 Ft egy alkalommal, ez a lombikra vonatkozik, az inszemináció valamivel olcsóbb kevesebb a gyógyszer is meg a beavatkozás is egyszerűbb.
2010. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy ez csak az államilag támogatott intézményekben van így, de vannak olyan helyek is ahol mindenért fizetni kell így akár több százezer is lehet.
2010. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Grófházy ***** válasza:
89%

Hello


Mi Tapolcára jártunk.

És egyáltalán nem kerülnek sokba agyógyszerek.

Felírta a Clostyt a mensi 3. napjától 5 napon át 2*1-et,a 10-11 nap körül Uh,hogy megfeleően érnek e a sejtek,ha igen,felírta a tüszőrepesztő szurit,és 2 nap múlva inszem.

Reggel apuci leadta az anyagot,és 3 óra múlva kellett visszamennünk.

Nem rosszab mint egy sima nőgyógy. kenetvétel.

Utiktsg papírt le kell pecsételtetni a dokival. A TB 23 Ft/ km-rel fizeti a benzint.Nekünk egy oda vissza út kb 160 km. a 4 alkalomra kaptunk majdnem 18.000 Ft-ot.

A gyógyszerek meg:a z egy doboz closty:800 ft a tüszőrepesztő szuri 2400 asszem.Ennyi volt az össz gyógyszerköltség havonta.


Ha minden igaz,nekünk nem kell menni többet,ugyanis + lett a tesztem

jupijéééééé

2010. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Sziasztok! Aki nem tud pontos összegeket miért írja, hogy ennyi meg annyi , csak ugy dobálóznak a 100 ezrekkel. na meg attol is függ kinek milyen adag hormon gyógyszer kell. Mi a kaáliba járunk és az első konzultáció volt 13 ezer ft. És most írták fel az első adag inyekciót és a gyógyszereket és ez összesen 33ezer ft volt. Persze még biztosan kell valami de biztos nem lesz 500 ezer az első. Egyébként én is elhittem azt amit itt írtak, hogy nagyon sok lesz majd , mi is elkeseredtünk. Ne higgy el itt mindent és járj te magad a dolgok után!
2010. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Főleg az utolsó kettőnek.:)
2010. szept. 26. 15:51
 10/22 Grófházy ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok ismét.


Ahogy már fenn írtam,mi a tapolcai káliba jártunk. Tök rendes mindenki,és nagyon szép az intézmény.Márciusban voltunk először,és májusban már inszem volt.Mi nem vagyunk házasok,és azért jöttünk tapolcára,mert itt nem volt kikötés hogy házasnak kell lenni,győrben viszont kelle a házassági akvi.kiv. másolata is.

Nekünk pl a konzultációér sem kellet fizetni,csak a progeszteron vérvételért 1700-at,mega HCG vérvételért 1800 at.

A barátnőmék győrbe jártak,nekik viszont valóban komoly pénzeket kellett fizetni,ahogy az utolsó hozzászóló is írta.

Úgy látszik a gyógyszerek tekintetében nekem szerncsém volt,hogy ennyiből megúsztuk.


Magánklinikán szeretnétek csináltatni az inszemetvagy már több mint az 5. beavatkozás lenne,hogy kérdezted mennyibe kerül?????

niki

2010. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!