Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körübelül 8 hetes terhes...

Körübelül 8 hetes terhes vagyok. Jövőhéten megyek a dokihoz. Ha hüvelyi UH-akar csinálni azt elutasíthatom? Már 3-szor volt és elég kellemetlen már.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korai terhességnél igazából csak a hüvelyi UH-készülékkel lehet jól látni, mi a helyzet odabent. Nem sok kórháznak van olyan modern gépe, amivel hasi UH-val is látják már (Miskolcon pl van ilyen).

De szerintem amúgy elutasíthatod.

2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hasit csak 12hét után csinálnak, mivel előtte még pici a terhesség, és nem úgy látszik... úgy tudom
2011. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
minden vizsgálatot elutasíthatsz, akár az életmentő beavatkozásokat is. Ehhez jogod van. Viszont lehet, hogy nem látszik még semmi hasi uh-nál, mert ebben a korban még hüvelyin nézik a dolgokat, a hasihoz még kicsi a baba.
2011. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Akkor muszály leszek elviselni.Bár a babámért mindent:)
2011. jan. 7. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az előző uh-nál volt már szívhang, akkor szerintem nem is muszáj most uh-ot csinálni. Ráér a 12. héten. Ha még nem volt szívhang, akkor viszont muszáj az uh, és az bizony hüvelyi lesz, mert hasival nem sokat látnának még 8 hetesen. Nekem az utolsó hüvelyi uh a 12 hetes genetikai volt. Igaz előtte csak 2 volt, a terhesség megállapításakor, meg egyszer 10 hetesen, hogy lássuk, fejlődik-e rendesen.
2011. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kedden voltam ultrahangon, 7 és fél hetes voltam akkor. Nekem is hüvelyit csináltak, mondta a doki, hogy még ilyenkor nagyon pici a baba és csak így tudják megnézni rendesen. Tényleg kicsit kellemetlen, de mikor megláttam a monitoron a babámat, csak arra figyeltem és már nem is éreztem, nem is érdekelt mit csinálnak ott lent. Engedd, hogy megcsinálják, így megtudják nézni rendesen, hogy minden rendben van-e.
2011. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasit csináltak 5-6hetes volt a babám,és látta a doki! De ha azt mondta volna hogy hüvelyit csinál nem ellenkeztem volna!
2011. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem csináltak hüvelyi ultrahangot, már az első sima hasi volt.(akkor kb 5 hetes terhes voltam) Szerintem beszélj a dokival, hogy hasit szeretnél.
2011. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minimálisan kellemetlen csak, és a babáért mindent! Uh-t nem utasítanék el, de te tudod.. jogod van hozzá.
2011. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első UH-t 5 hetesen csinálták és egymás után volt hüvelyi és hasi is, mindkettőn látszott a baba.
2011. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!