Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hós lányom beteg. Ma...

6,5 hós lányom beteg. Ma kijött a doktornő. (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés
adott receptet.augmentint kell neki adnom ami por és langyos vizzel kellett felengednem.de ahogy beadom neki egyből kihánnya.hogy csináljam ùgy hogy bent maradjon neki?volt valaki hasonló helyzetben?a nurofen babyvel is ezt csinálja.nem bírja bent tartani.

#láz #hányás #Augmentin #nurofen baby
2012. dec. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha szereti a teát, én megpróbálnám azzal keverni


fecskendőből adtad neki, vagy hogyan próbáltad? milyen pózban voltatok? szerintem ha egy picit megdöntve hagyod, miután belediktáltad, lehet nem jön ki.


jobbulást!

2012. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg az orvost.
2012. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is fecskendővel adom be neki és utána rögtön jön a szopi. Ő anyatejes.Esetleg próbáld meg azt,hogy közvetlen utána adsz neki enni,ha tápszeres akkor azt.Vagy lehet jó opció a tea is.Én lefektetem és úgy kapja; míg le nem nyeli nem is veszem fel.
2012. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

anyatejes a drága.először fekve adtam be neki este meg ült az ölemben.gondoltam úgy bent marad neki.most nincs láza egyenlőre...de lázra van még itthon kúp.a nurofent fecskendőből adtam.legközelebb meg kimértem és kiskanálból.ugy benne maradt.az augmentin a torkára van.de már 100szor jobban néz ki mint tegnap meg ma délelött.jön a foga és beteg lett szegénykém.teába higítsam fwl egy kicsit és hátha megissza?kipróbalom holnap.de előtte felhívon drnőt.

köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 19. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam is állandóan kihányta az Augmentint. Próbálkozz még holnap, és ha nem marad benne, akkor kérjetek másik antibiotikumot.
2012. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 holysmoke ***** válasza:
annó én is kihánytam és kiderült pelicilin allergiám van
2012. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!