Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 kg a kisfiam. Beletehetem...

8 kg a kisfiam. Beletehetem már a 9-25-ös autósülésbe? Vagy lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Már tud ülni.Az a baj hogy a hordozó már nagyon szűkös neki.Már nem tudunk utazni annyira feszeng a hordozóba,teljesen behúzza előre a kis vállát.
2012. dec. 19. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abba még korai, inkább 0-18 kg menetiránynak háttal bekötve. Mennyi idős?
2012. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
8 hónapos.nem akarok 0-18-asat venni,akkor inkább kibekkeljük ezt az időszakot amíg nem lesz 9 kg.
2012. dec. 19. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én is sokat dilemmáztam, mert a lányom 1 évesen volt 8400 g, már járt, és alig fért a hordozóban. Viszont nekünk 9-18 kg a következő ülésünk.
2012. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan így voltunk és mi 9-18 kg-os ülést vettünk és menetiránynak megfelelően kötöttük be,mert már nem maradt meg háttal.Borzasztó volt az utazás,kész rémálom.Aztán beletettük ebbe és mint amit kettévágtak:nézelődik,kukucskál.Semmi baja nincs az ég világon és biztonságosan beköthető.

Simán használhatjátok már!

2012. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokinőnk, hogy persze a súly is sokat számít, de fontosabb, hogy stabilan üljön és az ülés amit választunk normálisan megtartsa. Jól be lehessen csatolni és akkor mehet a 9 kilósba is 8 kilósan. 7980g volt pontosan a lányom, mikor 9-18 kgos ülést kapott és azóta imád autókázni, előtte meg kész rémálom volt. :S
2012. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen pici gyereknek még jó darabig háttal kell bekötve lenni, ha kicsi a hordozótok akkor mindenképpen 0-18at kell venni.
2012. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy éves, hosszú, sovány gyerekem 8,5 kg. Simán beleültetem az 9-25-ös ülésbe. A hordozóba már alig fér el a hossza miatt, meg nem is szereti,hogy nem lát szinte semmit!
2012. dec. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A lába is lelóg,de a legdurvább hogy a vállát összenyomja.Az is idegesíti hogy nem lát ki rendesen.Kínlódunk csak.Feszeng benne,meg nyüszít. Látszik hogy kényelmetlen neki.Várok még egy hónapot,addig nagyon úgy sem megyünk messzire.0-18-asat külön meg nem szeretnék venni,hisz van egy 9-25-ösünk.De szerintem ez így már többet árt neki mintha beültetném egy nagyobba.Köszi a válaszokat!
2012. dec. 20. 08:34
 9/13 anonim ***** válasza:
ha stabilan ül,én betenném,de csak akkor,és ha jól ül benne,és tartja magát.nem vennék 0-18 as ülést,mert lehetetlen hogy jó legyen egy csecsemőnek és egy 10kg gyereknek ugyanaz az ülés..szerintem,és rossz is neki háttal utazni,oké hogy fő a biztonság de egy üvöltő gyerekkel sem biztonságos vezetni mert eltereli a figyelmet,szóval...a kis súlyt átölelő ülések biztonságosabbak.lényeg a lényeg én betenném.
2012. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én betettem a 8,5 kg-os fiamat a 9-25kg ülésbe mert stabilan ült és kinőtte a hordozót,hamar elalszik benne és dönthető az ülés így leginkább így van benne.
2012. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!