Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszuk?

Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés

Etetőszéket szeretnénk vásárolni , viszont nem tudjuk , hogy melyiket válaszuk ! Azt se tudjuk eldönteni , hogy milyen fajta legyen !

Előre is köszönöm !


A változat :

[link]

B változat :

[link]

C változat :

[link]

D változat :

[link]

5hónapos kicsilánykánk van !



#baba #etetés #etőszék
2012. dec. 20. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak a C vàltozatra szavazok.a tobbi szerintem kènyelmetlen,asztalra szerelhetot meg semmikèpp nem vennèk.6 honapos a kislànyom,nàlam szempont volt hogy kènyelmes szivacsos legyen,dontheto,àllithato magasàgu stb.nèzz korul a chicco etetoszèkeknèl,az ujabb verziok nagyon jok.
2012. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
C mindenképp az a legjobb! én is szoktam itt vásárolni jó bolt!
2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a C típushoz hasonló van. :) Nagyon szeretjük mi is és a lányom is. De nézz szét mert ugyan nem tudom, hogy pesti vagy e de a Baba szafarin nagyon jó székek vannak jó árban. Legalább is tavaly jó árban vettük ott meg a lányom székét.
2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk "csak" ez a teljesen egyszerű van, a célnak viszont tökéletesen megfelelt, könnyen tisztítható és olyan 7 hónapostól 2,5 éves koráig használta.

[link]

2012. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam csak a "C" változat jöhetne szóba...hasonlót is vettünk egyébként az akkor 5 hónapos lánykánknak....
2012. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

C vagy D.

Nekünk B van, de ha előről kezdhetném, akkor nem ilyet vennék.

2012. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
C vagy D
2012. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Három gyerekes tapasztalatom a következő:

Nekünk c típusú volt/van csak más márka. Nagyon jó, hogy dönthető, kipárnázott, így kényelmes etetni, viszont batár nagy, rengeteg helyet foglal.Ez addig kel, míg a gyerek nem ül teljesen stabilan. Erre a célra viszont tökéletesen megfelel az autós ülés/pihenő szék is. Kb. 2 hónap. Cirka 7 hónaposan már totál feleslegesnek éreztük, így átváltottunk az ikeás egyszerű pár ezer forintos székre. Ezt oda lehet tolni az asztal lapjához. Így teljesen egy asztalnál tudunk ülni, nem foglal több helyet, mint egy sima szék. Szerették/szeretik a gyermekeim is. Könnyű tisztán tartani, szétszedni. Én ha újra csinálnám nem vennék újonnan 20-on ezrekét etetőszéket. Ha van ülésetek akkor még várjatok az etetőszék vásárlással, ha nincs vegyetek egy olcsóbb dönthető széket használtan. Aztán jöhet az olcsó/egyszerű/kényelmes ikeás.

2012. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:
C
2012. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a C típust javaslom. Mi a Vaterán vettünk ehhez nagyon hasonló Touragoo márkájút 13 000 Ft-ért (újonnan min. 25 000 Ft) és nagyon kényelmesen elvan benne a kisfiam, könnyen állítható a háttámlája, magassága, az asztala is levehető. A nagyszülőknél is van egy hasonló, de nem márkás, olcsóbb etetőszék, viszont valamiért abban egy idő után elkezd mocorogni, lecsúszni, homorítani. Annak csúszósabb az üléshuzata és nehezebben pattintható be az asztala.
2012. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!