Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hét körüli babátokkal hogy...

6 hét körüli babátokkal hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés

Ebben a korban már egyre többet vannak ébren a babák. Mit csinál napközben? Fekszik, vagy pihenőszékben ül? Mindig beszéltek hozzá, vagy hagyjátok nézelődni?

Egy helységben vagytok egész nap vele?


2012. dec. 20. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szintén ennyi idő kisfiam vannak ! Mi családi házba lakunk , és a szobák és konyha egybe nappalival elég messze van egymástól ! Úgy néz ki a házunk , hogy belépünk van egy nagy nappali egybe a konyhával , és egy folyosó vezet a szobákhoz ! Mivel sokszor volt olyan , hogy alig halottam meg ha sírt a bébi , és most már többet van ébren egyre többször van kint a nappaliba ! Van pihiszéke is ! Viszont mi vettünk neki egy Stokke Sleppi Mini-t , mivel ebbe tud aludni még is oda viszem ( tollom ) ahova akarom ! Ha bemegyek egyik szobába akkor oda tolom ,ha épp elalszik benne nem kell kivennem , mert ez egyben egy kiságy is ! És nagyobb korába is tudja majd használni , meg ugye nálunk sokszor van az , hogy éjszaka áthozom magunkhoz az ott van és csak beleteszem ! Ha megtehetitek vegyetek egyet 140 ezer forint a bredonba de mindent pénzt megér ! Mi a pihenőszéket azért vetettük el , mivel ugye ők még olyanok , hogy annyira néznek valamit , hogy elszundiznak , és én olyankor alapból bennem van , hogy kiakarom venni , és amint felemelem felsír ! Meg annyira nem élvezi még mivel még 2 hónaposa sincs ! Mivel szerintem valahogy még nem élvezi , talán még pici hozzá , nem tud benne normálisan ellenni !
2012. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

7 hetes, éjszaka vele alszom, egyszer kelek hozzá. Aztán a reggeli ébredés-etetés után visszaalszik, én meg átmegyek apához bújni egy kicsit. Ekkor külön vagyunk, de az ajtó nyitva, hallom ha baja van. Aztán kezdődik a nap... a mózeskosarában viszem magammal mindig, még a konyhapultra is felteszem ha ott vagyok, mellesleg az a kedvence, ott nagyon jól elvan. Ebéd után fél-egy óra séta, mikor milyen idő van, ha nagyon rossz, csak az ablakot nyitom ki a szobájában. Este általában sírósabb, nyűgösebb, ilyenkor hátradőlök és a mellkasomon pihen, most hordozókendővel is próbálkozom, remélem beválik. Aztán fürdetés, vacsi, és utána jön az éjszakai alvás.


Én sokszor beszélek hozzá, ha ébren van, magyarázom hogy mit csinálok épp, mutogatom neki a dolgokat, a teregetés ugyanúgy leköti mintha egy kanalat mutogatok neki. Énekelni is szoktam.

2012. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!