Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmesélnétek, hogy hogyan...

Elmesélnétek, hogy hogyan telik egy napotok egy évnél fiatalabb babátokkal (hány hónapos, mikor eszik, séta, játszás, alvás)?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne.

Nekem még sajnos nincs babám, de olyan jó olvasni, hogy ki mikor mit csinál a babájával.

(Nem vagyok őrölt, csak ilyenkor én is elkezdek tervezgetni az agyamban, hogy mit, mikor, hogyan fogok csinálni)

Köszönöm a normális, hasznos válaszokat!


2012. nov. 19. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 3 hónapos kislányom van.

Reggel kelünk 5-6-7 fele ez még nagyon változó.

Eszünk utána álmosak vagyunk dörzsöljük szemünket, de aludni persze nem akarunk véletlen sem. Ezért megy a nyüszögés. A cumi nem kel így még nehezebb a helyzet.

3-3,5 óra múlva jön az újabb evés. Utána jobb esetbe van már alvás. De az se biztos akkor még nagyobb a hiszti. De ha persze a kezembe van akkor megy a kacagás, meg a duma. De ezt meg nem lehet egész nap.

Következő evés is eljön utána séta. Az tuti alvással.

Aztán következö evés. Alvással lehetőleg. És ez így megy. Persze ha van még elintézni dolog közbe is le megyünk.

Vagy ha nagyon nagy a hiszti.

Játszani egésznap játszunk. :) Akkor nagy a vidámság de ha anya leteszi fenekem az már nem mindig olyan jó.

A fürdés előtti alvást nem engedem neki van mikkor nagyon álmos de nem nagyon akarom hogy aludjon mert akkor nem alszik reggeli. 7-8-9 között megfürdünk. És szundi reggelig. :) Néha fárasztó.. de egy mosoly és minden értelmet nyer :)

2012. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad Velem ezeket az élményeket!
2012. nov. 19. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam 3 hónapos. Reggel 7- 8 között kel fel, átpelenkázom, majd visszateszem a kiságyába és gagyarászik úgy fél órát, addig nekem is van időm egy kávéra :) 9 fele reggelizik, utána elvan magának megint 1 órácskát, majd bealszik, ilyenkor fél óra-órát alszik, tehát kb 11 fele kel fel, 1kor ebéd, majd lefekszünk mind a ketten. Összebújunk, így alszik 2, 2 és fél órát, de magától csak max fél órákat, így muszáj lefeküdnöm vele, de nem baj mert nekem sem árt :) Felkelünk, akkor már én is ott vagyok vele egész nap, gagyarászik, nevetgél, "énekel", játszószőnyeg stb:) Délután 5kor eszik, fél 6kor sétálunk, ilyenkor alszik fél 7-ig kb, fél 8-8 között fürcsi, fél 9kor vacsi és 9kor beteszem a kiságyba, de ahogy leér a feje, már alszik is :) Hajnali fél 5kor felkel, eszik, utána egyből visszaalszik 7-8 ig:)

2012. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked is!
2012. nov. 20. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos kisfiam 7 és 8 között kel reggel. Gyors kv anyának utána reggeli a babának, tiszta pelus és játszunk kb. 10ig. 11 és dél között felkel. Délben eszik, játszik 3 ig. 3kor újabb kaja és utána fél óra alvás. Ébresztő és játék újból. 6kor újabb kaja és megint egy kis alvás. Fél 9kor fürdés, vacsi és alvás reggelig. A séták pedig nagyon változóak, de min. 2 van benne, amik másfél vagy két órásak.
2012. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!