Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos vagy attól idősebb...

9 hónapos vagy attól idősebb picurkátokra adtok még rugit? (mondjuk ősszel) Bővebben.

Figyelt kérdés

Úgy értem érdemes majd még őszre ilyesmibe beruházni, különösen, ha már tud menni, vagy inkább csak nadrág?

Melyik kényelmesebb?


2009. aug. 23. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam jővő hónapban lesz egy éves.

Pont tegnap vettem a Tescoban 3 db-os csomagot, 12-18 hónapos méretben. Éjszakára azt fogjuk használni.

2009. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Enyém 9 hónapos, de mivel nagy baba (73 cm és 10,5 kg) már 6 hónapos kora óta nem ruházunk be rugira. Csakis gatya meg póló (alá esetleg újjatlan body hidegben, hogy a dereka azért ne legyen kint).


Pedig olyan kis édes volt rugiban, és sokkal "jobb fogás" esett rajta ugy, sajnálom, hogy vége a rugis korszaknak. :(

2009. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem épp most 3 db.-os at ,majd télen abba alszik mert mindig lerúgja a takarót,11 hónapos!
2009. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem,föleg a tél miatt jo lesz,zoknit ugyis lerugnà a làbàrol,ha meg kitakarozik,jo ha rugi van rajta éjjel.

Szeretem a plüss anyagut

2009. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész nagy méretű rugit is lehet kapni!

Régen a 4 évesemen is volt még éjszakára rugi. Nagyon szerette.

A kicsinek már nem veszek (14 hós), de egészen 1 éves koráig abban aludt, meg nappal is rohangált benne amikor hűvösebb volt az idő.

2009. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen adok rugit, mert izeg mozog folyton, és így biztosan nem lesz kinnt a dereka, és a pelust is jobban tartja.
2009. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

napkozben már fél éves kora ota nem használtunk rugit, csak gatyot, mivel akkor kezdett kuszni a fiam. így praktikusabb volt.

éjszakára viszont még mindig kezes-lábas rugit használunk (tesco vagy C&A), mert kiszurja a lábacskáját vagy félrerugja a takarot. már másfél éves a fiam:)

2009. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 hónapos kisfiamra én is csak hidegebb éjszakára adok ilyet. Tegnap éjjel volt az első ilyen alkalom május óta. :-)

A gyereknek kényelmes, szerintem érdemes venned.

2009. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy fogom használni még, mert az egyik legkényelmesebb viselet neki szerintem. csúszik mszik, izeg mozog. abból nem csúszik ki a dereka, akárhova fekszik is éppen el. az én fiam 1 éves, de nem úgy vettem észre, hogy sokkal jobban szereti, mintha nadrágot adok rá. az esetleg szoríthatja a derekát, a rugival nincs ilyen gond.
2009. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!