Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyás, panelban/téglában...

Kutyás, panelban/téglában lakó kisbabás anyukák, ti hogy oldjátok meg a kutyus levitelt, ha épp egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
2,5 hetes a babám, a páromnak most kellett visszamenni dolgozni. Eddig mindig volt itt valaki, igy le tudtam vinni a blökit. De ha már elmaradoznak a látogatók, akkor mibe/hgyan vigyem le a harmadikról a blökit? Ti hogy csináljátok? Mei thait vegyek?
2012. dec. 23. 10:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez az,hogy a babakocsi nekem is 13 kg.nem is fogom felhozni a lépcsőn,hanem a pincében fogom tárolni. Akkor valószinüleg ugy lesz, hogy lemegyek majd a kezemben a babávval meg a kutyával,lent meg berakom majd a kocsiba, és úgy sétálunk...

Köszönöm szépen!

2012. dec. 24. 21:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3.ról kellett levinni sétálni a kutyát. Lift nuku. Én a kendőt választottam, mert kényelmesebb volt, hogy szabad volt mindkét kezem. A babát meg ne hagyd soha egyedül. A zuhanyzás más tészta!
2012. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!