Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket egyen egy egyedülálló,...

Miket egyen egy egyedülálló, egyedül lakó férfi?

Figyelt kérdés

Főzés kizárva

22/F


2012. aug. 11. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendeljél :D
2012. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na jó, de minden nap?:)
2012. aug. 11. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Főzés miért van kizárva? Attól hogy férfi vagy még van kezed és tudsz főzni mint mindenki más is. Ha nem akkor meg alapból életképtelen vagy, nem baj ha éhenhalsz.
2012. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ettől életképtelen lennék.

Amúgy meg az a baj, hogy semmi türelmem hozzá, mert kb. 10 perc után elszakad a cérna, így a 10 percnél hosszabb ideig tartó kajakészítésnek neki se állok :)

Amúgy meg, akkor te is megszerelheted a kocsit attól, hogy lány vagy...

2012. aug. 11. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Én tésztás/rizses kajákat ajánlom ilyen előre elkészített szószokkal, igaz, az lehet kicsúszok pár perccel a 10 perces időkeretből.

Ha rizst főzöl, akkor berakod egy lábasba a rizst, vágsz rá néhány hagymát, adsz hozzá étolajat, sót, és magára hagyhatod pár percre. Amint kész, ráöntöd a szószt (én a gombásat szeretem), és már készen is van.

De még jók azok a mirelit sajtal-sonkával töltött csibefasírtok is, mire elkészül a rizs, addigra készen vagy a kisütéssel.

2012. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó ezek jó ötletek :)

Azért lehet egy kicsit eltúloztam ,de pl. leves, főzelék vagy ilyen macerás dolgoknak nem állnék neki.

2012. aug. 11. 15:53
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Az emberi szervezetnek kell a napi normális kaja:


Nézz szét, a környéken biztosan van olyan étterem, ahol lehet menüt hazavinni ételhordóban. Ezeket általában A és B menüből választhatod ki, vagy kombinálhatod össze. Van olyan is, ahol előfizetéses, van amit csak akkor fizetsz, amikor elhozod. Ez a jobb, mert amikor nem mégy érte, nem veszett a jegyed.

Ezeket (persze attól is függ, hol élsz) általában 650-750/adagért meg lehet kapni, minimum 2 fogás, van ahol 3.

Vannak helyek, ahol annyit adnak, egy egyszerre meg sem lehet enni, tehát kijön belőle még vagy a vacsi, vagy més a másnapi is.

2012. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

vegyél ilyen előre panírozott gombát, rántott husit, sajtaltöltött pulykamellett vagy amit szeretsz, ezeket forró olajban, vagy sütőben pár perc alatt ki tudod sütni... Vehetsz mellé előkészített salátát, vagy mirelit hasábburgonyát (szintén pár perc...) Aztán ott a virsli- debereceni, rántotta... mind pofon egyszerű, de elmész egy nagyobb bevásárló üzletbe és találni fogsz ilyen mirelit előkészített kajákat is, csak fel kell olvasztani én vettem már így túróspalacsintát, lassagne-t, halászlevet... egész jók,... +még ott vannak a konzervek, zacskós levesek...

Arra viszont készülj, hogy minden sokkal drágább lesz ha félkész kajákat veszel....

2012. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

... arra is készülj, hogy a rengeteg mirelis és félkész, kész kajákkal kismillió tartósítószert viszel a szervezetedbe, amely előbb-utóbb visszaüt. A legkisebb "ütés" a vesekő, epekő és hasonlók, de ezek képesek ennél űtősebb dolgokra is.


Akkor már inkább szervezz be egy aktuális barátnőt, aki mellesleg megfőz neked ezt-azt, vagy köss üzletet a szomszédasszonnyal, ha idősebb, egyedülálló, szívesen főz neked néha-napján valamit.

2012. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lány vagyok és meg tudom szerelni a számítógépet ha elromlik és a ház körüli munkákat is elvégzem, fát is tudok vágni, kocsit is szereltem mikor volt, attól még hogy nem szeretem csinálni megteszem mert muszáj.

Enni is muszáj, ha egészséges akarsz maradni akkor főzni is muszáj lesz, mert a szervezetnek szüksége van rá. Nem ehetsz minden nap vajaskenyeret. Én is utálok főzni, nő létemre, bárcsak a fán teremne a sültcsirke, de hát... erre aztán várhatok. Jut eszembe egy csirkét megsütni bárki meg tud. Befűszerezed és berakod a sütőbe. Elég sok könnyen elkészíthető finom kaja van. A net meg tele receptekkel, ne legyél már mulya.

2012. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!