Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond ha én még nem...

Nagy gond ha én még nem erőltetem? A darabostól öklendezik.

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves elmúlt de nem negyon eszi meg a villával összetört darabos ételeket, ezért pürésítek. Úgy gonolom nem lesz baj ha később állunk át a normál étkezésre. Amúgy 8 foga van.
2009. aug. 24. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
10 hós és hány is a nagyobb daraboktól, ezért ujra pürésítek:( sebaj, örüljünk hogy szépen esznek, mert nálunk a mennyiséggel így nincs gond:)
2009. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen enni az enyém is imád:)
2009. aug. 24. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem gond,én sem erőltettem a babámat.Most 11 hós,és most kezdte elmajszolni az extrudált kukoripelyhet...ez jó,mert elolvad a szájában,és ettől ő nem hányt...ezt kb.1 hétig kapta,tegnap már öklendezés nélkül evett kenyérfalatkákat,sajtot,sonkát-persze mikronnyi darabokba csípve:)Ha gondolod,próbáld ki a kukót,nekünk ez a favorit rágni-nyelnivaló:)
2009. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond a rágcsákkal (kölesgolyó, rizsgolyó, kifli, kenyérhéj stb.) A főzelékat nem tudja megenni csak úgy ha lemixelem neki. Ha már talál 1 véletlenűl egyben maradt répát, krumplit na azzal van a baj.
2009. aug. 24. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
a főzit még neki is pépesíteni kell(2.vagyok)de én már örülök a falatkáknak is egyéb kajákból.Krumplitól ő is nagyokat tud hányni:( de előbb-utóbb úgyis megszokják majd a darabos kaját.Ha ez fél év múlva lesz,akkor akkor lesz,ha hamarabb,örülünk neki.Ha a rágcsát megeszi,nagy gond nem lehet:)Állítólag adni kell nekik főt krumplit kézbe,meg főtt répát.Én ezt még nem próbáltam.
2009. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet, két hete volt 1 éves a lányom. eddig amit nem magától rágcsált azt pürésíteni kellett. Három napja változott meg a helyzet, mert kitalálta önállóan eszik kanállal...na ennek az lett a következménye, hogy pürésítésnél kifolyna az összes a kanálból, így darabosat adok neki picit összenyomva. És láss csodát, már nem zavarja a darabos! Úgyhogy nálunk magától oldódott meg a helyzet. Nem érdemes erőltetni, ha úgy gondolja majd áttér a darabosra ő is, csak ki kell várni.
2009. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!