Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Nektek is...

Kisbabás anyukák! Nektek is kezelhetetlen a férjetek?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy férjetek rendetlen, neki áll feljebb, ideges, és nem tudtok vele mit csinálni, esetleg kiabál veletek, babával is türelmetlen?
2012. dec. 23. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hála az égnek nekem pont az ellenkezője!Én nem is tudom mit csinálnék,ha ilyen lenne a hozzá/nk állása. :/
2012. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

De! Bizony előfordul. Pl a napokban megint meg van hülyülve.Ő örökösen jönmegy, programokat talál ki magának, nekem már néha az az érzésem, hogy direkt megy el itthonról. Amikor dolgozik mst sem hallok, hogy jaj már holnap itthon leszek veletek de kalssz lesz. Igen az lesz. Neki. Ugyanis reggel 9-kor már se híre se hamva, ebédelni hazajön, szétpakol, összekoszolja a fürdőt, eszik otthagy mindent, én persze veszekszem, akkor LEDŐL amikor a gyerek is alszik, felébred a gyerek akkor megint sürgős dolga akad, elmegy, hazajön, elmegy hazajön....fürdetéskor fáj a dereka, nem tud fürdetni.

Elmondása szerint imádja a gyerekét:-/

2012. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszolóhoz,hogy szerencsére nem.

Soha nem is volt ilyen és a gyerekünk (13 hós) után sem lett.

Lehet azért mert ugye nem a kezelhetetlenséget szoktam meg,nem is tudnék mit kezdeni egy ilyen helyzettel...

Mindenesetre Nektek erőt és kitartást kívánok!

2012. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha, de szerencsére ritkán. Inkább azt érzem hogy imád bennünket, de belőle hiányoznak a hormonok, és emiatt sokszor nem tudja kezelni a helyzetet, amitől ő esik a legjobban kétségbe. Olyan volt már hogy veszekedtünk, de a gyerekkel nem kiabál. Szeretné ha kiszolgálnám, de ha nem úgy jön össze és szólok neki hogy most nem fogok tudni neki ebédet adni, melegítse meg magának, akkor megteszi. Rendetlennek szerencsére nem rendetlen, ideges és türelmetlen szokott néha lenni, de nem vészes.
2012. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a második válaszolóval együtt érzek. Majdnem ugyanez van nálunk is. Ő nem fürdet,mert olyan pici (10 hetes,64 cm,6.5 kg),a törcsit odakészíti,aztán ül le a géphez játszani. Mindig van valami dolga,mindig mennie kell. Ma is egesz délelőtt a jégpályát csinálják,ő természetesen ott van,mert a hokicsapatban játszik és szerinte így fair. Na de mi van velünk? Délután is itt hagy,persze. Ugyanezt mondja,hogy jajj,holnap már nem dolgozok és akkor végre tök jó lesz,veletek leszek.. Nekem nem az a bajom,hogy elmegy,hanem hogyha nincs hova mennie épp,akkor kerít magának valakit. Persze,itthon is van,velünk is van,de most szabin van épp és nem bír magával. Jó lenne,ha én is mehetnék ide-oda,de tervezem is,hogy egy napra lefejem a tejem és reggel,amikor alszik,itthon hagyom. Aztán boldoguljon,ahogy tud. A cuccait ő is mindig szétdobálja,én meg szedem össze utána. Bejön egy törcsiben,ledobja a földre,felöltözik és ott hagyja. Ha meg szóvá teszem,akkor én vagyok az idegbajos. Hát bocs,hogy zavar,hogy amivel a tiszta tested törlöd,azt ledobod oda,ahol lépkedünk..
2012. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hühűűű csajok, én meg azt hittem csak az én kedves párom ilyen "kezelhetetlen". Dettó ugyanaz mint írjátok! Sokszor mondom, hogy nem egy gyerekem van, hanem kettő. Az a buli, mikor a fiam nekiáll hisztizni valamiért, erre meg a férjem is bepipul, durrog, bevörösödik a feje és ő is hisztizik, aztán meg elintézhetetlen dolga akad, elviharzik, én meg maradok a romok között a bömbölő gyerekkel, a megfőzetlen vacsival, és az egy hete mosatlan hajammal. :):) Majd kinövik :) Így szeretjük őket! Máshogy nem is tudnánk! :)
2012. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egész nap a gépen játszik.:/ És dünnyög ha vmire megkérem.Remélem ez fog nála változni.
2012. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Totál ilyen.Nekünk két gyerekünk van, ő meg utálja a karácsonyt.Most pl ezért nem beszél velünk napok óta.Rámszakad minden.A 2 gyerek, a főzés, a 87 éves dédi stb.Még neki sem álltam sütni.Valamit azért kellene, nem?
2012. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
NÁlunk fordítva van a szereposztás.:(
2012. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok: A mi fiúnk 18 hónapos. "nagyfiú" már, nem kell tőle félnie, nem kicsi, nem törékeny, amikor kicsi volt én is azt hittem, hogy fog változni, de sajnos nem.
2012. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!