Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok haját mikor szárítjáto...

Babátok haját mikor szárítjátok hajszárítóval?

Figyelt kérdés
Az én fiamnak már van haja,de egyenlőre még csak megtörlöm,és hamar megszárad.De ahogy jönnek majd a hűvösebb idők,így szárítani kell,nehogy megfázzon.Ki mikor kezdte el?Hány hónapos kortól lehet,mondjuk ez függ a hajhossztól ugye?
2009. aug. 24. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak nagyjából 3-4 hónapos kora óta szárítom géppel. Akkor még nem volt túl hosszú a haja, de hűvös volt, és úgy gondoltam a törlés már kevés.
2009. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,

az én picim lobonccal jött a világra, 4 hetes kora után szinte minden nap mostuk a haját és szárítottuk is. Nagyon lekötötte a hajszárító, nem félt tőle.

Nem tudom, hogy összefügg-e de talán emiatt nem is volt koszmós a fejbőre.

8 hós anyukája

2009. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisfiam is nagy hajjal jött a világra,és most már új haja van,mert kihullott szinte az összes előző.Akkor szépen hozzászoktatom a hajszárításhoz most már,mert nincs olyan meleg.Köszi a gyors válaszokat!Szép napot Nektek!
2009. aug. 24. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy hajjal született a fiam, és nem is hullt ki neki. 1 éves és még sose szárítottam hajszárítóval. De fodrászom tanácsára nem is fogom, jobb ha anélkül szárad.
2009. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért jó ha hajszárítás nélkül szárad meg a haja?Igaz így anélkül is megszárad,mert jól megtörlöm,de ha jönnek a hűvös idők?Fodrászok biztos értenek hozzá,azért is javasolják,hogy ne szárítsuk.De meddig nem kell?
2009. aug. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!