Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek tényleg használnak?...

Ezek tényleg használnak? Virbukol, Dentinox?

Figyelt kérdés

Melyik mennyibe kerül,és hogy aránylik a minőségével?Ezalatt azt értem,hogy tényleg jó e a fogogacskák fájdalmas kibújására.Kb meddig elég?

És a homeós bogyók?


2009. aug. 24. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

mindegyiknek elég húzós ára van. a Virbucolra nem emlékszem pontosan, de kb 1800 Ft rémlik. a Dentinox 1400 körül volt mikor én vettem. Nálunk utóbbi sokat segített, elalvásoknál. mikor letettem aludni, mindig bekentem a inyt neki. addig biztos tartott a hatása míg elaludt, mert nem szokott sírni. magamon is kipróbáltam először. van egy kis zsibbasztó hatása, jó hidegnek érzed tőle a helyét, viszon kb 5 percig éreztem csak.

Virbucolt nekem egyszer kellett használnom eddig. igazából én nem vettem észre, hogy jobb hatása lenne, mint más fájdalomcsillapító kúpnak, vagy gyógyszernek. Az előnye, hogy ez homeo kúp, tehát jobb a szervezetnek azért,mintha gyógyszert adsz neki.

ha nagyon fájt, én Panadol bébit adtam neki, az használt a legtöbbet.

2009. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem mi az a panadol bébi?

Köszönöm a válaszod

2009. aug. 24. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A Panadol is egy fájdalom és lázcsillapító.

Én is a homeós szereket használtam és nálunk nagyon bejött.Vibucol kúp és chamomilla. Előbbit éjjelre szoktam,az utóbbit nappalra.A kúpot csak akkor adtam nappal,ha nagyon rossz volt a helyzet. A Dentinox is jó, de azt ritkán használtam. Van még egy gyógynövényes krém is az ínyre, azt hiszem Dologél a neve.

2009. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk most bújt ki 2 fogunk, mi is nappalra chamomillat és éjszakára viburcol kúpot használtunk. Vettem dentinoxot is, de végül a homeopátiás dologél jobban bevált.
2009. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az árakról annyit, hogy tényleg húzós, nálunk a kúp 1700ft, a dologél 1800ft, a chamomilla pedig 800ft, de én azt mondom megéri, nekünk sokat segített.
2009. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Mindenkinek köszönöm.Lehet húzós árak,de minden pénzt megér,ha nem szenved a Manó annyit.

Köszönöm

2009. aug. 25. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!