Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neketek milyen a babaszoba?

Neketek milyen a babaszoba?

Figyelt kérdés
Első gyerek ! Kislány és nem tudom , hogy milyen szinű legyen ? Tegyünk e falra a tapétát ! A bútor már megvan barna szinű ez megy mindenhez !

2012. dec. 23. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is első baba lesz,és szintén kislány. :)

A bútorunk fehér-barna kombináció.Fehér festhető tapéta volt a szobába,és mi almazöldre festettük.Nagyon szép lett. A falat sárga kis pillangókkal díszítettem,és citromsárga a függöny is. Így egy nagyon vidám kislány szoba lett. Ja és parketta van,amire kis hercegnős szőnyeget vettünk.

2012. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az ilyen kislányszobák tetszenek, olyan romantikusak.

Lehet egy kicsit giccses de akkor is.

[link]

2012. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is kislányunk van, a fal ketté van osztva vízszintesen kb 1 méter magasan. Alul trüffel színű, felül pedig a plafonnal együtt homokszínű. Nagyon jópofa lett, a búroraink nekünk is barnák. Eddig mindenkinek tetszett :) nagyon barátságos és harmónikus babaszoba.
2012. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kislányunk van, barna bútorokkal! :-) Én egy ilyen tojáshéjj színt kértem a festőtől. A Brendonba vettem dekorcsíkot, ami ilyen " szafari" stílsú volt. Pálmafa, zsiráf, kismajom, koala, kismadér, kígyó, viziló, zebra, stb. Ezekből volt önálló kis matrica is, ami ugyaneteka kisállatok voltak anyukájukkal! :-) Ezzel díszítettem még a kis szobáját szétszórva, ahogy én akartamm. Pl. a villanykapcsolóba egy kismajom kapaszkodott félkarral! Találtam hozzá kis zsiráfos karnist, ami sárga volt, és lámpét is, ami három kisállat volt. Szerintem igazán szines és vidám lett, nagyon szereti, mindig megörül ha hazajövünk, már nyúl is hogy megsimogassa a matricákat! Na és ha később kisfiunk lesz, akkor sem esünk kétségbe, a már akkor nagyobb lánykám rózsaszín birodalmát, ha akarja, majd kialakítjuk az ő ízlése szerint!
2012. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak sárgászöldre festettük a szobáját. A bútor barna, a parketta szintén, azon egy narancs-lila-piros virágos szőnyeg van. Sokminden micimackós lett /nem ez volt a cél, de így jött össze mert annyira gyönyörű volt minden micimackós cucc/. Már csak a kisangyalkánkra várunk:). Nekem a hercegnős-rózsaszín-habosbabos szoba nem jön be, nem tehetek róla :/ +ez megfelel majd egy kisfiúnak is :)
2012. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kislánykám szobája alul narancssárga, felül citromsárga, tapéta csík van középen, amin cseresznyék vannak. Én nem vagyok a tapéta híve, inkább a festék az, ami szerintem jobb. A függöny halvány rózsaszín micimackós, az ányneműje sárga, ugyan csak micimackós. Szeretem a rózsaszínt, de úgy voltam vele, hogy ha nagyobb lesz, akkor úgy is aktuális lesz egy festés, tehát amilyen színt szeretne, olyan lesz! A rózsaszín mániámat nem szeretném ráerőltetni. A csillár pedig kisvakondos :)
2012. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek mindenki babája egy csúcs szupi szobába éli minden napjait :-) Mi majd az ünnepek után állunk neki ! Ugy fog kinézni van egy nagyon kedves ismerösünk és fest nekünk a falra a micimackobol (tetkos ) de ilyet is válal amugy a szoba sárga lesz :-)
2012. dec. 25. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi narancssárgára festettük a lányunk szobáját. Egy vastagabb felezőbordűr van kb. másfél méter magasan felragasztva.Ezen lány és fiú macik vannak.Kék és zöld az alap színe. Kék színű a padlószőnyeg (csak, mert szerintem nagyon megy a narancs színű falhoz). Citromsárga a sötétítő függöny.Narancs az ágyneműje :) Szeret benne aludni! :)) Boldog karácsonyt!
2012. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!