Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbabám szobájában...

3 hónapos kisbabám szobájában a földtől kb.30 cm magasságig végig a falon penészesedés látható (fehéres szöszös). Lefújhatom nála Szavóval, vagy mit csináljak? A bútor mögött is megjelent, most vettem észre.

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fújd le, mással nem jön le,csak aznap ne aludjon a szobában.szellőztess alaposan utána.vegyél pára stop-ot is hogy ne legyen máskor felesleges pára.
2012. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fújd le Szavóval, csak ahogyan írták, aznap ne aludjon a gyerek a szobában. Jól szellőztesd ki. Nekünk is volt penész a gyerekszobában is, én is így jártam el. És sokat szellőztess, páraelvezetést meg kell oldani, hogy ne jöjjön vissza a penész.
2012. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is Szavózni kellett.

Ha újabb fajta ablakaid vannak, elvileg van rajtuk 3/4 állás, ami csak nagyon picit nyitja meg, nem hűl ki a szoba. Érdemes naponta többször nyitva hagyni.

2012. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!