Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babámmal mit...

Hat hónapos babámmal mit játszak? Azt vettem észre, hogy egyre jobban ígényli, hogy foglalkozzak vele. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kukucs: takard le ruhapelussal a szemét és húzd le róla. Mutass neki különböző módon zörgő dolgokat: 10 db-os papírzsepiszacskót imádta nézni ahogy zörgettem és persze megkapta ha kérte.
2009. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélj hozzá, és mutasd neki a világot. Mindent mutass meg neki, hogy ott a cica, a kutyus, a ´piros virág stb..

A pelenkázó fölé akassz szines dolgokat és mikor látod hogy kiszurt magának valamit akkor mond neki hogy ott a sárga kacsa.

Ö most a világot akarja látni.

2009. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mellé fekszem, s a pelust rázom neki azért majd meghal annyira tetszik neki!:)

VEgyél nagy képes mesekönyvet s olvass neki, vagy lapozós kemény állatos könyvet s mutathatod neki mi mit csinál, az én lányom imádja őket.

2009. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!