Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó választás az...

Szerintetek jó választás az alábbi babakocsi?

Figyelt kérdés

Mindenképpen multifunkciósat szeretnénk és az ár jó lenne, ha 70 ezer alatt maradna? Van valakinek esetleg ilyen? Mi a tapasztalata?

[link]



#babakocsi #babakocsi diszkont
2012. dec. 24. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hauck multifunkciósunk van ( [link]

Bármely Hauck terméket veszel, azzal biztosan nem lesz olyan problémád, mint amiket itt írtak a lengyelekről! Egy nagyon jó, strapabíró, megbízható márka ez! Én használtan kerestem ezt, pont azért, mert még használtan is jó állapotban vannak...de végül 50 ezerért akciósan meg tudtuk venni újonnan! Csak dicsérni tudom! Igényes kivitelezés, varrása strapabíró, semmi nem fémes-rozsdás, mindene bírja a rázkódást, nagy súlyt, nem esik szét, stb. Könnyen kezelhető, több megoldásban használható, nem bonyolult, kényelmes a gyereknek, igényesen kialakított, ergonomikusan is figyeltek a babákra a gyártásánál. És ha kell könnyen összecsukható (én minden nap ki-be nyitogatom), kis helyen elfér!!! Nálunk ez volt a fő szempont a tartósság után!

Hauck márkával nem fürödhetsz be és elérhető áron van!

2012. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xStefix ***** válasza:

Nekünk is lengyel volt az első kocsink... eladtam, mert képtelenség volt vele 2 méternél tovább egyenesen menni. Tönkre ment a csuklóm a sok kicsi emelgetéstől, hogy egyenesbe húzzam :(

És még egy tipp: mindkét irányba tolva próbáld ki, lehetőleg megpakolva, mert más a súlyelosztás szemből és háttal tolva! Pl. egyik irányban meg tudod emelni a kocsit, ha lenyomod a tolókart, de a másik oldalon már nem, mert rossz helyre kerül a súlypont... A mostani kocsinkkal meg ez a gond :(

2012. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Hauck volt, el is adtuk, semmire nem jó. Úgy értem, hogy mindenre jó és emiatt semmire sem. Pl. a kerekei nem elég nagyok ahhoz, hogy "terepen" jól lehessen tolni. Ebből mondjuk adódhatna az, hogy legalább nem egy monstrum és lehet vele tömegközlekedni de ez sem igaz, mert nem annyira könnyű kocsi azért.

Lengyel babakocsit se vennék, mert szinte csak rosszat lehet róla olvasni, az árán kívül nem sok pozitívum van benne.

Ha tömegközlekedni is szeretnél akkor felejtsd el. Nem városi babakocsi. Falura még jó, de úgyis fogsz később venni mellé egy könnyebben kezelhetőt is, akkor meg már nem biztos hogy megéri.

Szerintem használtan válogass a márkásabb kocsikból.

2012. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen kocsink volt egy Lengyel vaccak ! Utáltam és nagyon jó volt lecserélni . Mindenbe elakadt egyenlőtlen uton nagyon szar tolni . 3 honapig használtuk majd eladtuk ma az Anmar hilux a 2 gyereknél használjuk a nagyobbik 2 éves a kicsi 3 hetes :-) A nagyobbik imádta ezt a kocsit most a kicsi is nagyok jók a kerekei könnyen tolható babakocsi kényelmes tágas mozes és dönthető tágas párnázot sport ülés :-) [link]
2012. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én azt is meggondolnám, hogy multifunkciós legyen! Nekem is ez volt annak idején az első szempont. Megbántam, mert semmi értelme nincs a vázra tehető hordozó funkciónak.Én legalább is egyszer sem használtam így a babakocsit.Most meg vehetek a 9 hónapos lányomnak gyerekülést,mert az icipici hordozót kinőtte ami elvileg 13 kilóig jó. Inkább vegyél egy kétfunkciós babakocsit meg vegyél egy 0-18 kg kategóriájú normális gyerekülést.Jobban jársz így szerintem.

Én is lengyellel kezdtem egy b@sszott nagy böhöm Bergonnal:

[link]

Szerencsémre még terhesen rájöttem, hogy nem volttúl jó választás és visszavittük az üzletbe. Mivel nem használtuk így visszavették és választottam helyette egy másikat.

Ezt!(ez van most, de nem ajánlom senkinek!

[link]

Egyetlen pozitív benne, hogy nagyon könnyű, keskeny bármilyen ajtón befér. Viszont a 9 hónaposom alatt recseg ropog és pont arra megy amerre akar.

2012. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!