Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelő szerintetek négy...

Keresztelő szerintetek négy hetesen korai? Családi "ünnepség" lenne utána!

Figyelt kérdés

Tesóm szerint korai még,mivel elég nagy a család,négy tesóm van,férjemnek is kettő.

Szerintetek? Mennyi idősen kellene?

Én tartom az érvek ellenére is a négy hetet...

(Lányom dec. közepén született,január közepén lenne a "banzáj")



2012. dec. 26. 19:31
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Mi épp most vasárnap kereszteltük 9 hetes babámat, jól felöltöztettem a templomban, semmi baja nincs! Szerintem a 6 hetet várjátok ki, aztán bármikor keresztelhetitek! Nálunk legalábbis általában mindenki 6 hetesen keresztel, nem jó nagyon elhúzni pl hónapokra.
2012. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyereknek mi kára lesz abból ha nem 4 hetesen,csak 3 hónaposan lesz megkeresztelve?Bárkitől bármit elkaphat,ha nyár lenne akkor is azt mondanám hogy korai,na de így meg pláne.téli babát nem is szabad egyből levegőre vinni,iszonyú megterhelő lenne neki.Attól hogy vallásosak vagytok,még a baba igényeit is szem előtt lehetne tartani.NEm lesz attól kevésbé értékes ember ha tavasszal lesz a keresztelője.Sztem hatalmas ostobaság lenne,elkap valamit,nem bocsájtod meg magadnak.Légy felelős szülő inkább mint vallásos!
2012. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Gyerek meg lesz keresztelve,témát lezárom!

Köszi a válaszokat! Továbbiakra nem tartok igényt.

2012. dec. 26. 22:58
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
pfff de gáz vagy anyukám!akkor minek kérdezted meg...én előbb inkább férjhez mennék hogy ne egy fattyú legyen a kölyköm!
2012. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Tojok a fejedre,apuskám :D

Inkább te vagy egy fattyú,biztos valami túltanult hülye kis r*banc vagy aki itt osztja az észt.Kíváncsi lennék,téged hányan keféltek meg úgy hogy nem voltál férjnél...Idiot!

2012. dec. 26. 23:03
 16/35 anonim ***** válasza:
56%
na ez aztán igazi vallásosságra utal,ahogy ilyen szépen kifejezed magad.igen tanult vagyok,és volt aki megkefélt házasság előtt,mivel én nem vagyok egy álszent nő mint te.de rád már rád férne egy kiadós "imádkozás".Vagy nem vállal be senki?
2012. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
48%
Tetszik ahogy ilyen ideges lettél "anyóca":-D hihi
2012. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező!Kapjál már a fejedhez?Ez a stílus tényleg nem egy vallásos emberre utal.Ha úgyis azt csinálod amit akarsz,akkor miért kérsz itt tanácsokat?Egyébként még a gyerekorvos sem engedné szerintem hogy egy ilyennek kitedd a gyerekedet.Nekem is sántít a dolog.Valami nem stimmel nálad!
2012. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
64%

5. Válaszoló vagyok

:D Ó, jajj anyám... A kérdező van megsértődve, mert a többség a testvérével értett egyet! Gondolom azt hitte, hogy majd itt mindenki azt írja, hogy neki van igaza. Szerencsére igen kevesen vannak azok, akiknek fontosabb a keresztelő a baba egészségénél. Bár ha már valaki ennyire elvetemült, fanatikus vallásos lenne, valószínűleg előbb házasodott volna... Végülis kinek mi a fontos! Ha véletlenül a baba kórházba kerül, mert összeszed valami betegséget, legalább büszkén mondhatja, hogy "de meg van keresztelve!". Mert az kell bármi áron...

2012. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó!Teljesen egyetértek!
2012. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!