Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelő szerintetek négy...

Keresztelő szerintetek négy hetesen korai? Családi "ünnepség" lenne utána!

Figyelt kérdés

Tesóm szerint korai még,mivel elég nagy a család,négy tesóm van,férjemnek is kettő.

Szerintetek? Mennyi idősen kellene?

Én tartom az érvek ellenére is a négy hetet...

(Lányom dec. közepén született,január közepén lenne a "banzáj")



2012. dec. 26. 19:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hogy az baj ha valakit megkefélnek úgy hogy nincs férjnél.De ezek szerint csak bekapta ő is a legyet úgy hogy nem házas.NEm is tudom melyik a gázosabb.
2012. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha a terhesség 9 hónapja nem volt elég arra, hogy összeházasodjatok, hogy házaspárként fogadjátok a babát, akkor kicsit álszentnek tartom ezt a rohanást a keresztelővel. Ez csak anyuci bulizhatnékjáról szól, nem a babáról.
2012. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hetes volt mikor megtartottuk a keresztelőt! A keresztszülők akkor voltak itthon.
2012. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
...az én lyukamnál meg egyenesen az atya állt mikor kitoltam a gyerekemet,sőt egyből szenteltvízzel mosdatták...ha már versenyzünk!19-es neked is csak gratulálni tudok.Te sem a gyereked igényeit nézed hanem hogy mikor vannak otthon a keresztszülők.gondolom soha többé nem jöttek haza onnan ahová mentek...no comment.Számomra tipikus példái vagytok annak akik nem tisztelik a gyereketeket,azt nézitek mit szól a szomszéd Jolánka néni Piripócson,mert biztos a pokolra jut a gyerek ha véletlenül 3 hónaposan lesz megkeresztelve.(Egyébként elmondanám hogy téli babát 2 hét után lehet kivinni levegőztetni összesen 10 percre.)Gyerekorvos meghallaná hogy 2 hetes babát a templomba cipelsz,már menne is a gyámügy.gyermekágyas időszak nem véletlenül van kitalálva,ami 6 hét.Hát vannak beteg emberek na....
2012. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te mit háborogsz? Véleményt kértél, mindenki leírta az övét. Senki nem bántott. Tudod mit? Csináld csak. Legfeljebb megbetegszik a gyereked, de mit számít? A lényeg, hogy meg lesz keresztelve 4 hetesen. Úristen, de sötét vagy.
2012. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Sötét, de meg van keresztelve!És ez itt a lényeg!:-DDD 19-esnek is csak gratulálni tudok!:-DDD Gondolom elismerést vártak hogy milyen jó anyák mert egyből keresztelnek.Szerintem pont ilyen egy szar anya.Sajnálom a gyereküket hogy számukra ez a legfontosabb ahelyett hogy otthon összeszoknának,összebújnának,szopiznának ha már olyan sokat vártak rá.Egy pár hetes baba még eszik meg alszik,gondolom mennyire fel van dobva hogy neki most a templomba kell kajtatnia és végigfogdossa a 20 fős rokonság.
2012. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

gyámügy...na persze.Magyarországon azt is meglesném.

Vagy aki írta,nemtom hányas,ő nem is él???

2012. dec. 27. 08:58
 28/35 A kérdező kommentje:
mármint nem ITT él az országban?
2012. dec. 27. 08:58
 29/35 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sem foglalkozna a gyámügy veletek, de félreértés ne essék bizony kellene. A rendszer hibája, hogy ilyen vallási őrültek veszélyeztethetik a gyereküket.
2012. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

19. és 5. válaszoló vagyok

Ki lett törölve egy válasz az enyém előtt? Mert én éppen hogy nem írtam, hogy most kereszteljen. Mikor 8 hónaposan az én babám kereszteltük kint már jó idő volt, csak a templomban volt hideg, de azt nem tudtuk előre, mivel jóval előtte lett megbeszélve a keresztelő. A keresztapa akkor jött haza és utána ment is vissza hónapokra. Szerintem azért az áprilisi időpont egy 8 hónapos gyerekkel nem olyan gáz... :) Őt beletekertük egy plédbe, csak mi fáztunk, mert rajtunk vékony ing volt kardigánnal, de odabent így is hidegnek bizonyult, pedig kint már 20 fok fölött volt a hőmérséklet. Éppen ezért írtam, hogy télen, 4 hetes csecsemőt én sem vinnék templomba, főleg nem úgy, hogy utána 20 fős családi banzájt tartok... Mindenesetre én jót nevettem tegnap este az emberi hülyeségen, csak szegény gyereket sajnálom.

2012. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!