Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti babapiskótát mikortól...

Bolti babapiskótát mikortól ehetnek a babák?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki mikor ad!

Én 7 hónaposan adtam neki, napi 1-2 db elrágcsálta.


Ez olyan mint az étel, van akinek már 10 hónaposan azt eszi a gyermeke amit a felnőttek, van aki még 1,5 évesen is külön főz a gyereknek, és csak pépesen adja!!!

2012. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A boltban(CBA)ami van babapiskóta rá van írva 6 hónapos kortól.Teljesen egyéni ki mikor adja.
2012. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg nem adható egyéves kor alatt, mert van benne tojás, és ugye az allergizál.


Igazából én nem igen adnék belőle kisgyereknek, nem túl biztatóak az összetevői. Ha édességet kap, akkor az már legyen valami gyümölcs, vagy házi sütemény.

2012. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nem volt gyerekem addig azt hittem, hogy a babapiskóta nevének semmi köze a babákhoz, csak úgy elnevezték valaminek (mint pl. a néger csók). Vagyis soha nem jutott eszembe, hogy ezt bárki egy kisbabával megeteti. Azóta olvasgatok itt-ott és megvilágosodtam, hogy ezt van aki valóban megeteti egy csecsemővel is. Lehet, hogy van valóban babáknak való, de amit én szoktam venni pl. tiramisuhoz, az fehér liszen és cukron kívül nem sok mindent tartalmaz. Miért eteti ilyennel bárki a gyerekét? Főleg egy kisbabát.
2012. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajajjj jönnek az okos anyukàk ;S
2012. dec. 27. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok. Ahelyett, hogy megköszönnéd a válaszokat.
2012. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mit kõszönjek rajtuk??

Lefordítsam mirôl írtak? Én vagyok a szar anya hogy ilyen szart adnék a gyerekemnek.

Olvass a sorok közt!

2012. dec. 27. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Senki nem írta, hogy szar anya vagy. Azt is csak én írtam, hogy szerintem nem alkalmas baba táplálásra a termék. A többiek korrekten írtak ilyen-olyan életkort. Az sem tudjuk mekkora a babád. Lehet, hogy már több, mint egy éves.

Azt még én is leírtam, hogy biztos van jó minőségű, valóban babáknak való. Én pl. cukorbeteg vagyok. Ha magamnak veszek akkor teljes kiörlésűt szoktam, csak az kb. 1000 Ft. A simát nem eszem meg, de a babámnak sem adnám. Vannak jó minőségű babakekszek, akkor már inkább azt 1 éves kor alatt. Utána úgyis fog kapni mindent módjával.

Amúgy ha én kérdést teszek fel, akkor azokat a válaszokat sem szoktam lefikázni, amivel nem értek egyet. Mert lehet, hogy most okoskodó szuperanyunak tartasz, de én vettem a fáradtságot és válaszoltam neked a legjobb tudásom szerint.

2012. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Dm-ben rossmanban lehet kapni tojás és tejmentes babapiskótát,de az interneten találsz receptet és otthon is süthetsz.Bár én is sima boltit vettem a lányomnak néha egy felet belereszeltem a gyümölcsbe úgy 6-7 hónapos korától,de csak úgy simán nem kellett neki.(én oda mertem adni neki mert nálunk nincs semmilyen allergia a családban,és a védőnő se tiltotta)
2012. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!