Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jön ki a kaki a...

Miért nem jön ki a kaki a ruhából?

Figyelt kérdés
Kisfiam bodyjaiból mostanában nem jön ki a kaka.Hogyan mossam?Dreft babyt,és folteltávolítót is használok és mégsem.Segítsetek légyszi!Köszönöm szépen
2012. dec. 27. 17:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 40fokon mostam,de most sok balesetes body volt,és kivételesen 50fokon mostam mégsem jön ki.Ariel folteltávolítom,és Vanish szappanom van.Bekenem,öntök is a gépbe és még sincs eredmény.Általában úgy sikerül kakàlni,hogy a pelus 2suélére,és àtüt.Idegesít nagyon,így tovább sem tudom adni a ruhácskákat :@
2012. dec. 27. 22:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azonnal kimosom csapvíz alatt,venish mosószappannal.Eddig mindből kijött,igaz 2-3-szor át kell dörzsölnöm.Dreft-el mosom utána,úgy,hogy hagyok rajta a szappanból.Remekül működik.
2012. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Áztasd ki őket. Ajánlom hozzá az ecetet, mosószódát, szappannal bedörzsizve. Már a ruhácskákat :) Én voltam, aki a Tomi Babyt ajánlottam, nekem bevált.


Nyugodtan moshatod 60 fokon is a bodykat, nem mennek össze (legalábbis nekem még egy se ment).

2012. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!