Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról ha bolti...

Mit gondoltok arról ha bolti tejberizst adok a babámnak?

Figyelt kérdés
9 hónapos és már sok mindent eszik. Boltiból túrórudit, gyümölcsös jogobella joghurtot.Ma vettünk csokis tejberizst és arra gondoltam adok neki belőle.
2012. dec. 27. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nyugodtan! :-) Egészségére a kicsinek!
2012. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne, ha megeszi:-)
2012. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Őszintén kérdezed? Őszintén válaszolva azt gondolom, hogy lusta vagy főzni. Bocsáss meg, de miből áll egy tejberizst elkészíteni...? (Ki tudja, miket raknak a bolti tejberizsbe, amitől nem romlik meg...)
2012. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 3. válaszoló. Te fényevő vagy :-)))) Te csak bio dolgokat fogyasztasz? Minden tele van minden szarral. Sajnos.

Amúgy meg előfordul hogy nincs idő főzni millió és millió ok miatt akár, olyankor milyen jó ha csak kiveszed a hűtőből! Ettől még nem lesz senki "szaranya".

2012. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

:) Mit gondolsz kedves válaszoló a tej az annyira király amit a boltban kapni?vizes lötty az egész.


Kedves kérdező. Ha megeszi hadd egyen, persze ne minden nap :)

2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó! Hol írtam, hogy szar anya?! Gazdálkodok egyébként, és 90%ban az van az asztalon, amit férjemmel termelünk. Tehén is van, na így szívesen adok a Kisfiamnak tejberizst... de boltit nem vennék. A Kérdező véleményekre volt kíváncsi, az enyém ez volt. Ne vegye senki bántásnak.
2012. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem, szaranyaázni nem szaranyáztad le, csak konkrétan le lustáztad.

Akkor én is lusta vagyok mert nincs egy tehenem az erkélyen, ugye? :-) Sajnos mi is csak bolti tejet tudunk venni.

2012. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen kérdésekből mindig vita lesz. Szerintem nem való 9 hónaposnak egy bolti, cukrozott, csokis tejberizs, de ha Te nem így gondolod, akkor add neki.

Nekem ez elsősorban azért fura, mert mi még csak 2 hete kezdtük a hozzátáplálást, de nagyon lassan megy. Még csak az almát és a répát kóstolgatja a lányom, és csak néhány kanálkával eszik belőle. El nem tudom képzelni, hogy 3-4 hónap alatt odáig fogunk jutni, hogy már az édességek következzenek.

2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nincs mindenkinek lehetősége tehenet tartani, de valódi tejet sok helyen lehet kapni, tőlem is szoktam venni más anyukák... millió helyen lehet már kapni. Csak arra akartam kilyukadni, hogy nem biztos, hogy bölcs dolog már ilyen kicsi korban mű dolgokat adni a fejlődésben levő babának/gyereknek. És a tejberizzsel kb. 5 perc elfoglaltság van, ha gőz fölött készül még annyi sem... azért írtam, hogy lustaságnak tartom, mert az 5-10 perc időráfordítás kevesebb, mint lemenni a boltba a ki-tudja-milyen tejberizsért.
2012. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Nagy hipermarketekben is lehet kapni termelői tejet és biot is. Nem, nem olyan hűdedrága és nem, nem kell ezermillió kilométert menni érte.


Én szeretem tudni mit adok a gyermekemnek. Nálunk is vannak itthon kész babakajcsik, pont azért, mert nem vagyok szuperanyu, de ezek babáknak készülnek, ellenőrzöttek, nem junk food, mint pl. a bolti tejberizs.

2012. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!