Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik a babád?

Cumizik a babád?

Figyelt kérdés

Kérlek azt is írjátok le, mennyi idős a babátok:)

pl.: igen, cumizik, 10hónapos, fiú


2012. dec. 27. 21:39
1 2 3
 21/25 Golan Trevize ***** válasza:

Cumiznak, egy éves fiúk.

Alváshoz muszáj, napközben jellemzően csak rágják az ínyükön, de azt is egyre ritkábban.

2012. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11 hónapos kisfiú, és nem cumizik.Nem azért,mert bármiféle előítéletem lenne, hanem ,mert nem kell neki.Régebben még el is fogadta pár percre,de most már egyáltalán nem.Sőt!Nem is hajlandó szájba venni.Én néha örültem volna,ha cumizik, mert időközönként olyan erővel rágta az öklét...de nem érdekli.
2012. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, 6 és fél hónapos fiú, MAM cumi és csakis szilikon.
2012. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen, cumizik. 3,5 hónapos fiú. Általában az Avent -es cumiját használjuk, de van neki Rossmanos is, azt is szereti.
2012. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

2éves múlt a nagyobb lányom és még mindig cumizik. Mam és Nuk márkájú cumija van.

A kisebb lányom 8hós,de ő nem cumizik,el sem fogadta,pedig több fajtát próbáltunk.

2012. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!