Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok füles, jó minőségű...

Hol találok füles, jó minőségű műanyag poharat (nem itatópohár)?

Figyelt kérdés
Olyan poharat keresek, ami lehetőleg nem melaminből készül (mint pl. a Micimackósak), lehet mikróba és mosogatógépbe tenni anélkül, hogy káros anyagok oldódnának ki belőle. (A Micimackósakat pont ezért nem lehet). Jó lenne, ha lenne két füle, hogy könnyen meg tudja fogni. Avent-os lenne jó, de abból még nem láttam poharat csak tányérokat, evőeszközöket. Az itatópohár fázist kihagytuk, mert nálunk mindegyik csöpögött, de most, hogy már 15 hónapos jó lenne, ha rendesen pohárból inna.
2012. dec. 29. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 2 füles pohár nincs, vagyis én nem találtam.

1 füles, ami mikróba és mosogatógépbe is tehető:

[link]

Nekünk egyébként ilyen van:

[link]

Én szeretem, a gyerek kezébe sem nagy.

Szerintem ha 2 kézzel fogja (márpedig az elején úgyis úgy fogja), akkor tök mindegy, hogy van-e fül rajta, vagy nincs. Azt kell megtanulnia, hogy ne borítsa egyből a nyakába. Azt pedig fül nélkül is meg lehet tanulni.


De ha egyszer mégis rászánnád magad, hogy veszel valamilyen csőröset (utazásnál nagyon jó), akkor a Tommee Tippee-t tudom neked ajánlani, az garantáltan nem csöpög!

2012. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én. :)

Erre most bukkantam rá, véletlenül.

Igaz, hogy porcelán, de 2 füles. :) + tányér is van hozzá. Szerintem nagyon aranyos! Ha nem most, később biztos jó lenne.

[link]

2012. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy:

[link]

Húzós az ára, de 2 év törésgarancia van rá. :D

2012. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon segítőkész vagy, igazán köszönöm!:-) Az első link amit küldtél már meggyőzött, hogy el kell látogatnunk a Brendonba, de ezek is nagyon jók, amiket utoljára írtál. Még egyszer köszi! :-)

2013. jan. 1. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem!
2013. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!