Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőrt ajánljátok...

Melyik bébiőrt ajánljátok amin jól lehet hallani már azt is ha a baba picit nyöszörög?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek! Olyat szeretnék, amin gyakorlatilag mindent hallok, mintha benn lennék Vele: azt ha mocorog, hogy szuszog, mindent! Árban olyan 10.000 forintig gondoltam.

2012. dec. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt: [link]

Azt is hallottuk, ha a szomszéd 4-es társasházban sír a kisfiú. Mi meg rohantunk a lányunkhoz, aki szépen aludt. :)

Elvileg lehet érzékenységet és frekvenciát állítani rajta, mi egy ideig kísérleteztünk, de ne tudtuk úgy beállítani, hogy csak a lakáson belül a lányunkat halljuk. Mindent érzékelt a kis szerkezet. Ez az előnye és a hátránya is.

2012. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A miénk TOMY tipusú, mindent hallok vele, ha megfordulnak az ágyban azt is. Folyamatosan működik, nem csak akkor kacsol be, ha hangot észlel.

Nem tudom, itthon lehet-e kapni, mi külföldről kaptuk, már 5 éve, de semmi gond nem volt vele eddig. Pedig minden éjjel működik.

2012. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolótól szeretném kérdezni: hogy akit hallottatok kisfiút, Neki is volt bébiőr a szobájában?

Előre is nagyon szépen köszönöm a választ!

Meg az ezutáni válaszokat is!

2012. dec. 29. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Németországból kaptuk a bébiőrünket, először gyakorlatlan szülők lévén jó érzékenyre állítottuk, hát szörnyű volt. Tényleg, mi is hallottuk kb. azt is, ha a szomszédban tüsszentettek :-) Aztán állítottunk az érzékenységén,most már csak a nagyobb mozgásokat és a sírást halljuk és ez pont elég is. Tudom, Te olyat szeretnél, amin mindent hallasz, de hidd el, felesleges,mert nem szabad egy fordulásra például berohanni a babához, mert csak zavarni fogod. Sokszor álmukban is nyöszörögnek, mi is jártunk úgy, hogy bementünk rá és sikeresen felébresztettük, pedig addig aludt.
2012. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nem tudom, hogy volt-e a kisfiúnak, csak annyit tudok, hogy ő volt az egyetlen kisgyerek itt a környéken, ezért gondolom, hogy őt hallottuk. :)

De feltételezem neki is volt bébiőr a szobájában.


Amúgy az alattunk lakót is néha vette a bébiőr, pedig ő egy idősebb pasi volt, úgyhogy tuti nem volt bébiőr nála. :)

2012. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mai világban már nem lehet tudni! :))))))) Lehet a pasinak is volt! :))))))))))))) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!