Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a kisfiam az ágyról!...

Leesett a kisfiam az ágyról! Most mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
az édesapjára rábíztam de sajnos a számítógép lefoglalta és leesett a kicsi az ágyról!vannak rajta piros foltok!most elaludt de mire figyeljek?nagyon sírt szegénykém:((((
2012. dec. 30. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak felizgatta magát sírás közben, azért jött vissza az étel. De lehet enyhe agyrázkódás is. Ha meg akarod nyugtatni magad, vidd orvoshoz. Vagy legalább hívd fel az ügyeletet, és meséld el a történetet.
2012. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsétlen helyen ütötte meg magát, már csak azért is vidd el orvoshoz, mert ha valaki bejelenti, hogy bántottátok (tudom, hogy nem, de vannak "jóakarók") akkor gyanús lesz, hogy nem vittétek el orvoshoz!
2012. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Párhuzamos szemmozgásra, egyforma méretűek-e a pupillái, és ha látható zúzódás van rajta, akkor ne te diagnosztizálj, hanem vidd orvoshoz. Mindenképp.
2012. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

szerintem vigyétek el az ügyeletre, most úgyse sokan lehetnek


doki megnézi a szemmozgását, puppilláját, akármit is

te is megnyugszol, olyan picike még

s apuka is érezni fogja, hogy mekkora marha (bocsánat)

2012. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi van a babával??
2012. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is leesett 6 hónaposan az ágyról,rajta semmi nem látszott,de az én megnyugtatásom miatt bementünk a kórházba,1 éjszakára bennt tartottak,mondták,h ilyenkor muszáj megfigyelni,de hál Isten nem lett semmi.
2012. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig be kell vinni a gyermeksebészetre! Éjszaka van ügyelet is. Velünk is megesett már kétszer.. Elvileg ha azonnal felsírt akkor nincs nagy baj, és ha az elkövetkezendő 24 órában nem hány akkor agyrázkódása sincs. De vannak tünetek amit csak az orvos vizsgálat útján tud észrevenni, pl ha nem fejre esett hanem valahol a testét beütötte akkor akár a lépe is megrepedhet. (nem akarlak ijesztgetni, nekünk ezt a doktornéni mondta, ezért kell mindig megmutatni a sebészeten) De általában az ijedtség nagyobb mint a baj :)
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem vittük orvoshoz mert úgy néz ki hogy jól van!nevetgél játszik!a pupillái,szemei egyszerre mozognak!szerintem csak nagyon megijedtünk!
2012. dec. 30. 19:10
 19/21 anonim ***** válasza:

Mi is pont így jártunk pár hete: Apuka vigyázott rá, leesett az ágyról fejjel előre a 8 hónapos kislányunk, az arcán volt piros folt. Azonnal felsírt, de hamar meg tudtam nyugtatni, kicsit öklendezett, ami szerintem is az ijedtségtől volt. Felhívtam a védőnőt, azt mondta, ne menjünk kórházba, mert csak benn tartanak, össze-vissza szurkálják a kicsit vérvételek miatt feleslegesen. Figyelgessem 3 napig, nem viselkedik-e másképp, mint szokott, első éjszaka egyszer-kétszer próbáljam felébreszteni, hogy kiderüljön, nem aluszékony-e, de ne aggódjak, a babák sokkal erősebbek, mint gondolnánk!

Örülök, hogy a te babád is jól van!!!

2012. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16 os vagyok! Egyáltalán nem szúrkálják a gyereket a kórházban! Koponya RTG-n kívűl SEMMIT nem csináltak vele!! Mondta az ottani orvos,hogy muszáj 1 éjszakára megfigyelni,mert nagy a koponyájuk és picike az agyuk és komoly dolgok történhetnek amik kívűlről nem látszanak.
2012. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!