Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a babám, azt tanácso...

8 hónapos a babám, azt tanácsolták lehet neki adni sajtot, túrót, joghurtot. Ti milyen fajtát adtok neki? Kell valamire figyelni az összetevőkkel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyan 9 hósan kezdtem adni túrót, amit azóta is IMÁD, sajtot is próbáltam, de azt nem szereti. Én saját készítésűt adok neki, ami TEJből készül, és nincs benne semmi más. A Cserpes termékei közt van joghurt, sajt, és talán túró is, tőlük érdemes venni, ha veszel!
2012. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tolle Trappista sajtot szoktam venni és Oké túrót. Én is kb. 9 hónaposan adtam először sajtot, túrót és joghurtot még később.
2012. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 8 hónaposan adtam joghurtot, attól kipatogott, a túrót is, állítólag az élő joghurt kultúra miatt.

Szóval a danonino, kocka milli krémtúró, a túrórudi, és a tejszelet, amitől nem voltak kiütései.

1 évesen adtam megint Danone joghurtot, akkor már nem pattogott ki tőle.

2012. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém zsírszegény túrót kapott, élőflórás joghurtot, trappista sajtot, danoninot, és krémtúrót. Nem volt tőle baja, de nálunk közel s távol sincs allergiás a családban. Joghurtból lehetőleg natúrt adj, vagy ízesítsd te gyümivel, mivel az eleve gyümölcsös csupa cukor.
2012. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!