Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fog sarka áttöri az ínyt...

Ha a fog sarka áttöri az ínyt akkor még fáj a babának amíg az egész fog ki nem bújik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a legfájdalmasabb, amíg feszíti az ínyt, miután áttörte már nem fáj maga a fognövekedés (állítólag).
2012. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. dec. 30. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak egy hangja se volt ameddig nem jött át az első fogacska csücske. Egyszer csak koccant a kanál és azóta folyamatosan cikruszol és nem hajlandó aludni. Az én jól alvó folyton mosolygós kisfiam szó szerint egy rémálom lett! Nem hajlandó se enni, se aludni, folyamatosan csak sír és nem lehet megvígasztalni, éjjel pedig minimum 4szer felkel. 10 nap alatt 2 fogacskája jött ki! Már nagyon várom, hogy visszakapjam a törpikémet!
2012. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jajj szegényke :(. jön a többi is? nekünk 1 hónap alatt jött ki 4 de már 2hónapja kelünk. most TALÁN már nyugis éjjeleink lesznek egy darabig. kitartás nektek!
2012. dec. 30. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennek a két fognak se volt semmi előjele. Pont aznak voltunk a dokinál és megnézte az ínyét. Azt mondta "Ebből még nem lesz fog!" persze az esti evésnél már kint volt acsücske, úgyhogy fogalmam sincs melyik készülődik még, vagy esetleg melyik nem :(
2012. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hááát nem tudom mit érez egy baba, de azt tudom hogy az én bölcsességfogam sem egyszerre jött ki, és bizony akkor is fájt, amikor már kint volt a sarka. Sőt, akkor talán még jobban, mint előtte. Szóval szerintem a babáknak is fáj, de legalábbis fájhat még ilyenkor is.
2012. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na kiért az egész de szerencsére nem volt nyügis, pedig számítottam rá! köszi a válaszokat!
2012. dec. 31. 08:45
 8/10 A kérdező kommentje:
20.28as! hát durva hogy a doki nem látta, nekünk napokig fehérlett előtte a fog egy csíkban. remélem hamar átvészelitek!
2012. dec. 31. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:

énma vettem észre a csücskét az első fogának, annyi jele volt, hogy tegnap kicsit nehezebben aludt el, a szoksáso leteszem és szundizik is helyett még 10 percig karatttyolt meg nyögött az ágyában de elaludt végül, mára meg kint van a hegye. Remélem nem szenvedi meg nagyon a többit.

Kb mennyi idő, mire az egész fog kijut?

2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hú nehéz megmondani pontosan. két hónap (ha az ébredéses éjjeleket is számoljuk)alatt 4 :). de ahogy megláttuk a fehér csíkokat hát 2 hét tuti kellett.
2013. jan. 2. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!