Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacoltól hasmenés?

Infacoltól hasmenés?

Figyelt kérdés
Infacolt adok 2 hónapos kislányomnak, és hasmenése van tőle, amitől bevörösödik a puncija és a feneke is. Minden étkezés közben van széklete, és tisztába is teszem a kajálás felénél, úgyhogy kb 5- 10 percig van csak a pelusban. Nektek valami észrevételetek ezzel kapcsolatban? Kenem Neugranormonnal, ami nagyon jó, de az Infacol mellett az sem nagyon tud segíteni.
2012. dec. 31. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald ki a bepanten kenocsot az nekem segitett en honapokig kuzkodtem a voros fenekevel a lanyomnak...a hasmenes hat nem hiszem ,hogy az infacoltol lenne de gondolom a lanyod mivel ket honapos meg anyatejes az ilyen pici babak nem szoktak kemenyet kakilni...azert ha ugy erzed baj van akkor nezed meg a dokival nem tenne jot egy olyan pici babanak ha tenyleg hasmenese lenne...
2012. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy tápszeres a babám. Amikor kevesebb Infacolt kapott, akkor sem híg széklet, sem pirosodás nem volt. Most hogy újra többet kap belőle, visszajöttek ezek a problémák, ezért is gondolom, hogy ez az Infacoltól lehet.
2012. dec. 31. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor el kellene hagyni az infacolt. Ha nagyon hasfájós, az espumisan ki tudja váltani, ugyanaz a hatóanyag van benne, ugyanolyan mennyiségben is talán (csak jóval olcsóbb). Valószínűleg az infacol vivőanyagára allergiás, ne add neki. Ha ennek ellenére is visszatér, érdemes volna egy széklettenyésztést kérni a háziorvostól.
2012. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts espumisam-ra, sokkal hatásosabb volt nekünk. Én az infacolról azt olvastam, hogy székrekedést okoz, de mondjuk babája válogatja..Sudocremet próbáltad?
2013. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!