Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 8hónapos babámma...

Mit csináljak 8hónapos babámmal hogy végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Még felkel legalább 4x :-( de én már nem bírom,annyira fáradtt álmos vagyok,szopizik 3,5óránként napközben,a köztes időben pedig már rengeteg mindent eszik,de nem tudok még kiváltani neki étkezést.


Éjszaka már nem veszem ki a kiságyból,csak teát ihat,nincs cici,elsőnek 5fele etetem meg,8kor fürdés,evés,alvás!


2013. jan. 1. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni, mert egy 8 hónaposnál teljesen normális, hogy nem alussza át az éjszakát. Kapaszkodj meg, még egyéves kor felett is az! Normális, hogy éjszaka is éhes, kicsi még! Valószínűleg az éhség miatt kel ilyen gyakran, nyugodtan etesd meg éjjel is, hátha kevesebbszer kel fel, de azt, hogy ne kelljen fel, ne várd el tőle!
2013. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze-persze pici még,csak mikor olvasom hogy 6hetesen végigalussza a baba az éjszakát..hát szóval,na,irigykedem ám :-)

A doki meg veszekszik velem,hogy neveljem meg a gyereket,mert ilyenkor már aludnia kell,és hogy az én hibám mert ilyen gyakran szopizik,és már ennyi idősen csak 2szopit mond,és hogy még nem váltottam ki neki egy étkezést sem!

2013. jan. 1. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A dokid félelmetesen hülye, már ne is haragudj. Igen, van olyan baba, aki 6 hetesen végigalussza az éjszakát (kb. 1% ;) ), de a többi viszont éhes. Egy kisbabát ilyenkor még nem lehet "nevelni", ha éhes, akkor ennie kell, egyszerű :) Ha ez megnyugtat: amikor én ilyen kicsi voltam, az 1. szülinapomig SEMMIT nem voltam hajlandó enni az anyatejen kívül, 2 óránként keltettem édesanyámat. Aztán a szülinapom után ez MÁSNAPRA megváltozott (biztos a csokitorta :D), egyáltalán nem voltam hajlandó elfogadni az anyatejet, csak a rendes ételt, és nem is keltem fel enni éjjel. Ilyen is van :)
2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony a kerítés dokifalván... :(


Sok oka van az ébredésnek, de sajna egyet kell értsek: teljesen normális :)


Tarts ki! És boldog új évet :)

2013. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Nektek is Boldog új évet! :)

2013. jan. 1. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám 9 hónapos és ő is még mái napig 4-5-ször szopik egy éjszaka. És már én is ki vagyok merülve. Van olyan, hogy csak éppen cicizik de a legtöbbször rendesen szopik. Hiába kínálom inni valóval nem kell neki.
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom az az 1%volt 6 hetesen.Átaludta az éjszakákat.Viszont nehogy azt hidd, hogy így maradt.A fogzás felrúgta az éjszakáinkat és 4 hónapos kora óta egy éjjelt sem aludt át. Kitartást kívánok és tényleg idióta az orvosotok..:))
2013. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!