Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a tápszeres baba...

Milyen a tápszeres baba egészséges széklete?

Figyelt kérdés
A 2,5 hónapos kisfiam tápszert eszik. És pár napja van úgy hogy vagy barnás-zöldeset kakil, vagy aranysárgát és darabosat. De mindegyik széklete tele van ilyen nyálkás valamivel. Mi számít jó székletnek? Vigyem orvoshoz? Eddig nem kakilt nyálkásat..... aggódom.
2013. jan. 1. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Háááát. Én csak arra tudok érdemben válaszolni, hogy tápszeres babáknál az aranysárga széklet az teljesen jó, a védőnőm szerint a legtöbb babának aranysárga. De hogy mik ezek a nyálkás vmik, azt nem tudom. Nem eszik egyáltalán anyatejet? Mert mikor anyatejes volt a fiam, akkor barnás zöldeset kakilt, miután véglett tápszeres lett, azóta csak aranysárga!
2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nyálkás valami a nyála :)
2013. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak kimondottam tápszeres baba.

A nyálka pedig barna színű, amit kikakil. :/

2013. jan. 1. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen színű, az a nyála és a színe is teljesen jó.
2013. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Honnan vagy ebben annyira biztos?
2013. jan. 1. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nálunk is volt ilyen, amikor beindultak a fogcsírák és jóval több nyála volt. Nem tudta ugye megemészteni és visszaköszönt a pelusban. Persze szaladtam a dokihoz és mosolyogva közölte, hogy "anyuka az csak nyál" :)Most is elő szokott még fordulni ilyen és igazodik a nyál színe a kaki színéhez (már eszik mást is).
2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hu, akkor most megnyugodtam. Köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél ebben. :) És akkor a megfázásos tünetei is a fogzás miatt vannak?
2013. jan. 1. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen tünetei vannak?
2013. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megfázásos jellegű pl köhög, náthásnak tűnik, tüsszög...
2013. jan. 1. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok nem a fogzás miatt vannak
2013. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!