Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy 5 hónapos...

Az normális, hogy 5 hónapos babám a fejét emelgeti úgy, mint aki fel akarna ülni? (Mint, amikor mi felülést csinálunk)

Figyelt kérdés
Nem én emelgetem, ő csinálja. Mostanában azt látom, hogy erőlködik, hogy emelje a fejét. Néha felhúzzuk, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet. Elég jól tartja a fejét, de nem akarom még terhelni a gerincét.

2013. jan. 1. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

jól gondolod.

ez egy reflex, minden babánál megjelenik 3-6 hónapos kora között.

ne ültesd, majd ha magától felül, de az nem ezzel a módszerrel lesz :)

2013. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jól írja. Én sem erőltetem neki, mégis ezt csinálja 3 hós kora óta!
2013. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is ezt csinálja 3 hónapos kora óta.most 6 hós,és még néha mindig.
2013. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem az ortopéd orvost (nálunk 4 hónapos korban is van szűrés), azt mondta, hogy normális, "tornázik" a baba :)

Gyúrunk vazze :)


Boldog új évet!

2013. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én kisfiam egész korán, 3 hónaposan elkezdte a felüléseket nyomni. MOst 6 hónapos és körbe sétálja a kiságyat. Ne aggódj, ha magától csinálja akkor teljesen normális. A felhúzástól nem lesz semmi baja, erősödik a gerince és az izmai. Ültetni még nem kell sokáig, de tornázni sztem nyugodtan lehet!
2013. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!